نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/8/19      12:55:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:236


نسخه چاپی
کشف 10ميليارد ريال داروی قاچاق در خرمشهر
گروه استان‌ها_ خوزستان_ فرمانده انتظامی استان از کشف انبار دپوی داروی قاچاق به ارزش 10 میلیارد ریال در شهرستان خرمشهر خبر داد.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سردار "حیدر عباس زاده" با اعلام این خبر اظهار داشت: در راستای مقابله با قاچاق کالا و ارز و تمرکز بر کشف انبارهای دپو کالا، ماموران پلیس امنیت عمومی شهرستان خرمشهر با رصد اطلاعاتی شبانه روزی یک انبار دپو دارو را شناسایی کردند.

این مقام ارشد انتظامی تصریح کرد: با اقدامات تخصصی و پس از هماهنگی با مرجع قضائی، اکیپی از ماموران پلیس امنیت عمومی، آگاهی و کلانتری 12 به محل اعزام و در بازرسی به عمل آمده 123 میلیون و 880 عدد قرص غیر مجاز و 2 هزار و 900 بسته کاغذ A4 فاقد هرگونه مجوز گمرکی از این انبار کشف شد.

سردار عباس زاده با اشاره به اینکه در این رابطه 4 متهم دستگیر شدند، افزود: کارشناسان ارزش ريالي اقلام کشف شده را بالغ بر 10 ميليارد ريال برآورد کردند.

فرمانده انتظامی استان خوزستان با بيان اينکه عملکرد قاچاقچيان مغایر با اقتصاد مقاومتی بوده و سلامت جامعه و اقتصاد داخلي را مورد هدف قرار مي دهد، خاطرنشان کرد: تلاش پليس برای مبارزه با اخلالگران اقتصادي با قوت ادامه دارد.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون