نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/8/19      14:27:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:232


نسخه چاپی
دستگیری 204 سارق، توزيع کننده موادمخدر و معتاد متجاهر
گروه استان‌‎ها- غرب استان تهران- فرمانده انتظامي استان از اجرای طرح خیبر 11در شهرستان شهریار و دستگيري 204 سارق، توزيع کننده موادمخدر و معتاد متجاهر خبر داد.

سردار "محسن خانچرلي" در گفت و گو با خبرنگار پايگاه خبري پليس، گفت: طرح خیبر 11 با هدف پاک سازي نقاط آلوده و جرم‌خيز و برخورد با متخلفان و عرضه كنندگان موادمخدر طی 48 ساعت گذشته در شهرستان شهريار اجرا شد.

اين مقام ارشد انتظامي گفت: در اجراي اين طرح 64 توزيع کننده موادمخدر به همراه 100 کيلوگرم انواع مواد مخدر دستگیر شدند.

وي با اشاره به اینکه در راستای اجرای این طرح یک میلیارد و 60 میلیون ریال وجه نقد کشف شد، ادامه داد: در این راستا 34 دستگاه وسیله نقلیه سرقتی کشف شد.

سردار خانچرلی بیان داشت: در اجرای این طرح 18 سارق دستگیر که به 69 فقره انواع سرقت در شهرستان شهریار اعتراف کردند.

فرمانده انتظامی غرب استان تهران افزود: با اجراي اين طرح 120 معتاد تابلو و خطرناک جمع آوري شده و به کمپ های مجاز ترک اعتیاد تحویل داده شدند.

اين مقام ارشد انتظامي با اشاره به رضايتمندي مردم از اجراي اين گونه طرح ها گفت: اجراي چنين اقداماتي همکاري و مساعدت بيشتر شهروندان را مي طلبد .

فرمانده انتظامي غرب استان تهران با اشاره به اينکه طرح ارتقاء امنيت اجتماعي هر هفته در يکي از شهرستان هاي غرب استان تهران اجرا خواهد شد، از شهروندان خواست: هرگونه اخبار و اطلاعات از فعاليت مجرمان و برهم زنندگان نظم و امنيت در شهرستان را از طريق مركز فوريت‌هاي پليسي 110 اطلاع رساني کرده و هرگونه انتقاد ،پيشنهادات و يا تقدير از عملکرد پليس را از طريق سامانه 197 اعلام دارند.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون