نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/8/19      14:53:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:236


نسخه چاپی
عاملان اصلی توزیع مشروبات الکلی مرگبار در چنگ قانون گرفتار شدند
گروه استان ها- خراسان شمالی- فرمانده انتظامی استان با اشاره به اینکه از ابتدای آبان ماه سال جاری یک هزار و 613 لیتر مشروبات الکلی مرگبار در استان کشف و ضبط شده است، گفت: در همین رابطه 2 عامل اصلی دستگیر و به مراجع قضائی معرفی شدند.

سردار "علیرضا مظاهری" در گفت وگو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس، با اعلام جزئیات این خبر گفت: متاسفانه چندی پیش در پی مسمویت تعداد زیادی از شهروندان و اعزام آن ها به بیمارستان و مراکز درمانی تحقیقات پلیسی در این رابطه با قوت شروع شد.

وی با اشاره به اینکه با بررسی های به عمل آمده، مشخص شد که علت این مسمویت ها مصرف متانول بوده است، افزود: در این رابطه تاکنون 37 نفر مسموم و 7 نفر نیز فوت کرده اند.

این مقام ارشد انتظامی در استان با بیان اینکه یک نفر از شهروندان نیز نابینا شده است، تصریح کرد: 2 نفر از عاملان اصلی و 4 نفر از توزیع کنندگان دستگیر و به مراجع قضائی معرفی شده اند.

فرمانده انتظامی استان خراسان شمالی در پایان با تاکید بر اینکه پلیس به هیچ وجه اجازه نخواهد داد تا سلامت افراد جامعه به خطر بیفتد از مردم عزیز خصوصا خانواده ها خواست تا با آگاه سازی فرزندان و جوانان خود از بروز اینگونه خطرات پیشگیری کرده و در صورت مشاهده و یا اطلاع از هرگونه مورد مشکوک بلافاصله مراتب را از طریق پل ارتباطی 110 به پلیس اطلاع دهند.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون