نسخه چاپي خبر :: سایت اطلاع رسانی نیروی انتظامی جهموری اسلامی ایران
News.police.ir

نسخه چاپي / ساعت و تاريخ مخابره خبر : 1396/8/7    20:30:0     کد خبر : 272079     ارسالی از :


نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1396/8/7      20:30:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:476راه اندازی سامانه ۱۲۰ در ایلام مهران / ۱۰۰ پارکینگ در شهر مهران فعال است


گروه استان ها- ایلام- رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی ایلام با اشاره به راه اندازی سامانه ۱۲۰ ویژه اربعین حسینی، از فعال شدن یکصد هزار پارکینگ با ظرفیت ۱۰۰ هزار خودرو در شهر مهران خبرداد.

 
 

به گزارش خبرنگار اعزامی پلیس به مرز مهران، سرهنگ "محسن ناصری" در تشریح این خبر اظهار داشت: سامانه ۱۲۰ به صورت شبانه روزی آماده پاسخگویی به سوالات شهروندان در خصوص حوادث رانندگی ، گره‌های ترافیکی و... در مسیر تردد زائران هستند.

وی به راه اندازی100 پارکینگ در سطح شهر مهران اشاره و بیان کرد: این پارکینگ ها ظرفیت ۱۰۰ هزار خودرو را دارند.؛ زائران بایستی برای پارک خودرو از پارکینگ های شناسنامه دار استفاده کنند، در غیر این صورت خودروهایی که در سطح شهر مهران پارک شده باشند به پارکینگ ها منتقل و صاحبان آنها نیز در آخر متحمل پرداخت هزینه حمل نیز خواهند شد.

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی ایلام با اشاره به اجرای محدودیت های ترافیکی در سطح شهر مهران از مردم، زائران و سازمان های دولتی و غیر دولتی خواست برای تسهیل و تسریع در ارائه خدمات به زائران از ترددهای غیرضروری در پایانه مرزی مهران خودداری کنند.


انتهاي خبر// پایگاه خبری پلیس ایران // News.police.ir


چاپ خبر