نسخه چاپي خبر :: سایت اطلاع رسانی نیروی انتظامی جهموری اسلامی ایران
News.police.ir

نسخه چاپي / ساعت و تاريخ مخابره خبر : 1397/1/29    8:36:0     کد خبر : 278303     ارسالی از :


نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1397/1/29      8:36:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:238سلحشوران مرزبانی جانانه از مرز‌ها دفاع کردند


گروه ناجا- فرمانده مرزبانی کشور با بیان اینکه سلحشوران مرزبانی جانانه از مرز‌ها دفاع کردند، گفت: قطعاً راه این شهیدان بزرگوار و دیگر شهدا در دفاع از کشور، ارزش های نظام و انقلاب ادامه دارد.

 

 

سردار " قاسم رضایی" در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس اظهار داشت: همرزمانم در سراسر مرزهای کشور از جمله سیستان و بلوچستان بنا به وظایف و ماموریت های ذاتی، به صورت شبانه روز در راستای تامین امنیت و آرامش کشور از مرزها حراست و پاسداری می کنند.

وی با اشاره به رشادت و  فداکاری مرزبانان در مصاف با اشرار مسلح افزود: تروریست‌ها هدف بزرگتری داشتند، این تروریست ها از طریق پاکستان و برای ضربه زدن و تصرف برجک مراقبت وارد مرزهای ما شده بودند که با هوشیاری مرزبانان ناکام ماندند، در این درگیری دو نفر  از همرزمانم  شهید شدند.

فرمانده مرزبانی کشور در خاتمه گفت: این حادثه برای ما بسیار سخت است زیرا همرزمان  فداکار، دلیر و غیور خود را از دست داده ایم، قطعاً راه این شهیدان  بزرگوار و دیگر شهدا ادامه دارد.#


انتهاي خبر// پایگاه خبری پلیس ایران // News.police.ir


چاپ خبر