نسخه چاپي خبر :: سایت اطلاع رسانی نیروی انتظامی جهموری اسلامی ایران
News.police.ir

نسخه چاپي / ساعت و تاريخ مخابره خبر : 1397/2/26    13:48:0     کد خبر : 279230     ارسالی از :


نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1397/2/26      13:48:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:179مراكز مشاوره؛ مامنی امن برای آسیب دیدگان اجتماعی


گروه استان‌ها- خراسان شمالی- معاون اجتماعي فرماندهي انتظامي استان با تاکید بر نقش موثر مشاوران، گفت: مراکز مشاوره و مددکاری، پناهگاهی امن برای آسیب دیدگان اجتماعی است.

 

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سرهنگ"حیدر اقبالی مطلق" در آیین تجلیل از مشاوران و مددکاران فرماندهی انتظامی استان خراسان شمالی، اظهار داشت: مشاوره و راهنمايي، يک راهبرد نيرومند در پيشگيري از آسيب هاي اجتماعي است كه مي تواند سهم عمده اي در حفظ نظم و امنيت اجتماعي داشته باشد.

وي، مهمترين و اساسي ترين هدف اين مراكز را حفظ، تقويت و بهسازي نهاد خانواده بیان و عنوان کرد: با پایداري و استحكام نهاد خانواده، پيشگيري اجتماعي تحقق مي يابد.

این مقام انتظامی، ويژگي منحصر به فرد مراكز مشاوره در نيروی انتظامي را كمک به پيشگيري از وقوع و بروز آسیب های اجتماعی دانست و افزود: اين خصوصيت مي تواند ماهيت مراكز مزبور را از ساير مراكز و نهادهاي مشابه حمايتي متمايز سازد.

معاون اجتماعي فرماندهي انتظامي استان خراسان شمالی با اشاره به اینکه شهروندان برای برطرف کردن مشکلات خود به مشاوره و مددکاری نیاز مبرم دارند، عنوان کرد: مرکز مشاوره و مددکاري در معاونت اجتماعي، پناهگاهي امن براي افراد در معرض خطر و آسيب ديده است./


انتهاي خبر// پایگاه خبری پلیس ایران // News.police.ir


چاپ خبر