نسخه چاپي خبر :: سایت اطلاع رسانی نیروی انتظامی جهموری اسلامی ایران
News.police.ir

نسخه چاپي / ساعت و تاريخ مخابره خبر : 1397/3/23    17:39:0     کد خبر : 280115     ارسالی از :


نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1397/3/23      17:39:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:308نيروي‌انتظامي، ركن ركين و اثرگذار شوراي تأمين است


گروه استان ها- مركزي- استاندار در شوراي فرماندهي انتظامي ، نيروي‌انتظامي را ركن ركين و اثرگذار در شوراي تأمين دانست.

 

به گزارش خبرنگار پايگاه خبري پليس،" سيد علي آقازاده" در جمع مسئولان انتظامي استان مركزي، با گراميداشت ياد و خاطره شهدا و تبريك و تسليت شهادت ستوانيكم "علی‌اکبر معصومي‌نژاد" در درگيري با قاچاقچيان موادمخدر در شهرستان ميرجاوه، بيان کرد:‌ تلاش‌ها و ایثارگری‌های كاركنان نيروي‌انتظامي در تمامي دوران به‌ویژه در ماه مبارك رمضان، عبادت و اجري والا در نزد حق‌تعالی دارد.

استاندار مرکزی با تقدير از تلاش‌هاي مجموعه انتظامي استان در ايجاد نظم و امنيت اجتماعي و به‌ویژه مأموریت‌هایی اخير چون انتظام‌ بخشي مطلوب راهپيمايي روز جهاني قدس و برقراري امنيت در ليالي قدر، اظهار کرد: باتوجه به نوع مأموریت‌های بسيار مهم و پيچيده نيروي‌انتظامي، نقش ناجا در شوراي تأمین، به‌عنوان يكي از اركان ركين اين شورا، بسيار ملموس و تأثیرگذار است.

آقازاده بسياري از مصوبات اجرايي شوراي تأمین را در حوزه مسئولیت‌های نيروي‌انتظامي خواند و عنوان کرد: به‌واسطه نوع تعاملات بسيار مطلوب نيروي‌انتظامي در مركز استان و شهرستان‌ها، همدلي و هم‌افزایی مطلوبي در خدمت‌رسانی به مردم و حفظ امنيت ایجاد شده است.

استاندار مركزي در ادامه به تبيين مهم‌ترین مسائل روز اشاره کرد و گفت: امروزه دنياي غرب، برنامه‌ریزی بسيار هدفمند و گسترده‌ای را در برابر نظام مقدس جمهوري اسلامي ايران طرح‌ریزی كرده و درحال اجراي آن است.

این مقام مسئول با اشاره به‌ ضرورت برنامه‌ریزی دقيق مجموعه انتظامي استان مرکزی در برابر توطئه‌ها و دسیسه‌های دشمن، بهره‌گیری از ظرفیت‌های والاي مردمي را يكي از مهمترین و تأثیرگذارترین مؤلفه‌ها در خنثی‌سازی اين توطئه‌ها خواند و بر لزوم پیش‌بینی، شناسايي، تحليل و پيشگيري از ناهنجاری‌های اجتماعي، تأکید كرد.

آقازاده در خاتمه با اشاره به اجراي طرح تجميع110 در استان مرکزی، تصریح کرد: اين طرح ، حركت و برنامه دقيق و تأثیرگذاری در ارتقاء خدمت‌رسانی به شهروندان در حوزه مأموریت‌های مرتبط با نيروي‌انتظامي دارد كه بازتاب آن در حوزه نظم و امنيت براي همگان نمايان خواهد شد./


انتهاي خبر// پایگاه خبری پلیس ایران // News.police.ir


چاپ خبر