نسخه چاپي خبر :: سایت اطلاع رسانی نیروی انتظامی جهموری اسلامی ایران
News.police.ir

نسخه چاپي / ساعت و تاريخ مخابره خبر : 1397/3/23    17:57:0     کد خبر : 280119     ارسالی از :


نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1397/3/23      17:57:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:411سارقان حرفه ای در فردیس دستشان رو شد


گروه استان ها – البرز - فرمانده انتظامی شهرستان فردیس از دستگیری 4 سارق خودرو، مغازه و منزل که در شهرهای مختلف اقدام به 150 فقره سرقت کرده بودند، خبر داد.

 

سرهنگ "بیژن جنتی" در گفت‌ وگو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس، گفت: در پي دریافت يک فقره پرونده سرقت از کلانتري 11 مرکزي شهرستان فرديس به پلیس‌آگاهی ، مبني‌ بر دستگيري سارق یک دستگاه خودرو تیبا به‌ همراه مقادیر زیادی اموال مسروقه شامل طلا، لپ‌تاپ، وسایل داخل خودرو، تلفن‌همراه، مدارک شناسایی و یک فقره کارت خودرو زانتيا داراي سابقه سرقت در شهرستان آستارا، با توجه به‌ احتمال سرقت‌های متعدد از سوی متهم در سایر استان‌ها، بازجویی‌های تکمیلی از وی آغاز شد.

فرمانده انتظامی شهرستان فردیس بیان کرد: متهم در بازجویی‌های مأموران، به جرم خود مبنی‌ بر 150فقره سرقت خودرو ، لوازم داخلی خودرو، منزل و مغازه در شهرهای ساوه، آستارا، فردیس و تهران، با همکاری 3 نفر دیگر اعتراف کرد و گفت که اموال مسروقه را به تعدادی مالخر، پایین‌تر از قیمت واقعی آن‌ها فروخته است.

سرهنگ جنتی افزود: با حضور متهم و تعدادی از مال باختگان، محل‌های سرقت در شهرستان‌های کرج، فرديس، شهريار و ملارد، شناسايي و مقادیری از اموال سرقتی مکشوفه، به صاحبان‌شان برگردانده شد.

این مقام انتظامی عنوان کرد: با راهنمايي متهم دستگیرشده، محل اختفای  3 متهم دیگر و 3 مالخر در استان‌های تهران و البرز شناسایی شد و طی چندین عملیات غافلگیرانه، تمامی سارقان و مالخرها دستگیر و به‌ همراه پرونده ، برای سیر مراحل قانونی، تحویل مراجع قضائی شدند.

به گفته سرهنگ جنتی در بازرسی از مخفیگاه متهمان، مقادیر زیادی اموال مسروقه کشف شد./


انتهاي خبر// پایگاه خبری پلیس ایران // News.police.ir


چاپ خبر