نسخه چاپي خبر :: سایت اطلاع رسانی نیروی انتظامی جهموری اسلامی ایران
News.police.ir

نسخه چاپي / ساعت و تاريخ مخابره خبر : 1397/3/23    18:2:0     کد خبر : 280122     ارسالی از :


نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1397/3/23      18:2:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:240آموزش و نظارت، ارتقاء توانمندي و پيشبرد اهداف سازمان را درپي دارد


گروه استان ها – لرستان – فرمانده انتظامي استان با مهم برشمردن امر آموزش در نيروي انتظامي بر ارتقاء مهارت و توانمندي كاركنان آن تاكيد كرد.

 

به گزارش خبرنگار پايگاه خبري پليس، سردار "مهديان‌نسب" در سومين جلسه شور فرماندهان، گفت: كاركنان نيروي‌انتظامي به‌ منظور استقرار نظم و امنيت و پاسداشت ارزش‌های انقلاب‌اسلامي، بايد همواره از آمادگي كاملي در همه زمینه‌ها برخوردار باشد.

فرمانده انتظامي استان لرستان با مهم برشمردن امر آموزش و استمرار آن، تصريح كرد: کلانتری‌ها و پاسگاه‌های انتظامي به‌عنوان سرانگشتان نيروي‌ انتظامي به‌ دلیل ارتباط و تعامل با شهروندان براي ارائه خدمات قضائي و انتظامي در اين راستا بيشتر مورد تأکید هستند.

سردار مهديان‌نسب افزود: برنامه‌ریزی مناسب، حضور به‌موقع در صحنه، هوشمندي و اتخاذ تدابير لازم، می‌تواند مانع بروز هرنوع ناامنی در سطح جامعه شود.

فرمانده انتظامي استان لرستان همراهي مردم را يكي از مهمترين اولویت‌ها در پيشگيري از ناهنجاری‌ها و افزايش امنيت اجتماعي برشمرد و با بیان اينكه جلب رضايت مردم، سرلوحه كار پلیس است، عنوان كرد: پليس لرستان با تلاش شبانه‌روزی به‌ دنبال رعايت اعتبار و منزلت مردم است.

مهدیان نسب ادامه داد: رضايت جامعه از پليس، يك سرمايه ارزشمند اجتماعي به‌ حساب می‌آید و اعتماد به وی نيز مايه حفظ نظم و امنيت در اجراي قوانين و رفع مشكلات مردم است.

این مقام ارشد انتظامی گفت: پليس ضامن تأمین امنيت و برقراري نظم و اجراي قانون است و اگر در برخورد با جرایم و معضلات اجتماعي، پلیس‌راه کارهاي اجتماعي را به کار گيرد و مشکلات جامعه را با آن حل کند، بر سرمايه اجتماعي جامعه افزوده خواهد شد.

فرمانده انتظامی استان لرستان در پايان با بيان این‌که 17 دستگاه در پيشگيري از وقوع جرایم و آسیب‌های اجتماعي سهيم هستند، تصریح کرد : گشت هدفمند و مستمر، باعث كاهش جرایم می‌شود./


انتهاي خبر// پایگاه خبری پلیس ایران // News.police.ir


چاپ خبر