نسخه چاپي خبر :: سایت اطلاع رسانی نیروی انتظامی جهموری اسلامی ایران
News.police.ir

نسخه چاپي / ساعت و تاريخ مخابره خبر : 1397/3/24    10:34:0     کد خبر : 280130     ارسالی از :


نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1397/3/24      10:34:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:312کشف 104 کیلوگرم حشیش در نائین


گروه استان‌ها_اصفهان_ رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر استان از کشف 104 کیلو و 900 گرم حشیش در بازرسی از یک سواری توسط مأموران یگان تکاوری پلیس اصفهان خبر داد.

سرهنگ "سید تقی حسینی" در گفت‌ وگو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس اظهار داشت: شامگاه چهارشنبه مأموران یگان تکاوری پلیس اصفهان حین گشت زنی در یکی از مناطق شهرستان "نائین" متوجه شدند یک خودرو به‌ صورت چراغ خاموش و با سرعت بالا خلاف جهت حرکت می‌کند که بلافاصله وارد عمل شدند.

وی افزود: مأموران با رعایت کلیه جوانب احتیاط، دستور ایست صادر کردند که راننده به دستور مأموران توجهی نکرد و با سرعت بالایی متواری شد.

سرهنگ حسینی اضافه کرد: پس از چندین بار اخطار به راننده خودرو و با رعایت قانون به‌کارگیری سلاح و تیراندازی سرانجام این خودرو متوقف که در بازرسی از آن 104 کیلو و 900 گرم حشیش کشف شد.

این مقام انتظامی بیان داشت: راننده خودرو با استفاده از تاریکی شب و وسعت منطقه بیابانی متواری شد که اقدامات لازم برای دستگیری او انجام‌ شده است.

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر اصفهان در پایان خاطرنشان کرد: نیروی انتظامی با سوداگران مرگ و قاچاقچیان مواد افیونی برخورد قاطع و قانونی می‌کند و اجازه جولان و سرکشی به آنان نخواهد داد.#


انتهاي خبر// پایگاه خبری پلیس ایران // News.police.ir


چاپ خبر