نسخه چاپي خبر :: سایت اطلاع رسانی نیروی انتظامی جهموری اسلامی ایران
News.police.ir

نسخه چاپي / ساعت و تاريخ مخابره خبر : 1397/3/24    12:35:0     کد خبر : 280142     ارسالی از :


نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1397/3/24      12:35:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:894دیدار رئیس پلیس اینترپل با وزیر دادگستری به منظور بررسي مشکلات استرداد مجرمان


گروه ناجا -رئيس پليس بين الملل ناجا با وزير دادگستري و رئيس دفتر بازرسي ويژه رئيس جمهور به منظور بررسي چالش ها و رفع مشکلات استرداد مجرمان و تعقيب آنها در عرصه بين الملل دیدار و گفت و گو کرد.

 

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سردار "هادي شيرزاد" رئيس پليس بين الملل ناجا با "سيد علي آوايي" وزير دادگستري و رئيس دفتر بازرسي ويژه رئيس جمهور در دفتر وی ملاقات کرده و درخصوص ماموريت هاي پليس بين الملل و نقش آن در تعاملات و همکاري هاي بين المللي به منظور ردگيري، شناسايي، دستگيري و استرداد مجرمان و همچنين موانع و مشکلات موجود در اين زمينه مطالبي را ارائه کرد.

در اين ديدار سردار "شيرزاد" ضمن اشاره به توانمندي هاي بالقوه در وزارت دادگستري، گفت: ضرورت دارد به عضويت تعداد بيشتري از کنوانسيون هاي بين المللي درآمده تا از اين طريق بسترهاي لازم براي افزايش قراردادهاي استرداد مجرمان با ساير کشورها و گسترش سطح تعاملات وزارت دادگستري کشورمان با ساير کشورها ايجاد شود.

 سردار شيرزاد با بیان اینکه  این دیدار در راستاي بررسي چالش ها و رفع مشکلات استرداد مجرمان و تعقيب آنها در عرصه بين الملل صورت گرفته است به ظرفيت ها و توانمندي هاي پليس بين الملل در سطح بين الملل و لزوم بهره گيري از سازمان اينترپل در همه عرصه ها تاکيد کرد.

در ادامه دکتر آوايي سطح تعامل با نيروي انتظامي را بسيار خوب و سازنده بيان کرد و مطالب مطرح شده را بسيار مفيد، موثر و ارزنده توصيف و اظهار داشت: توانمندي و ظرفيت هاي پليس بين الملل نمايانگر آن است که ما در بسياري از امور، نياز به تعامل سازنده تري داریم و بايد به صورت جدي، موضوعات را بيش از پيش دنبال کنيم.#


انتهاي خبر// پایگاه خبری پلیس ایران // News.police.ir


چاپ خبر