نسخه چاپي خبر :: سایت اطلاع رسانی نیروی انتظامی جهموری اسلامی ایران
News.police.ir

نسخه چاپي / ساعت و تاريخ مخابره خبر : 1397/3/24    12:36:0     کد خبر : 280143     ارسالی از :


نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1397/3/24      12:36:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:299تخطی از سرعت مطمئنه حادثه آفرید


گروه استان‌ها_اصفهان_ رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان از برخورد سواری پژو با پایه پل و فوت یک نفر و مجروح شدن 3 فرد دیگر خبر داد.

سرهنگ "رضا رضایی" در گفت‌وگو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس اظهار داشت : مأموران پلیس راهنمایی و رانندگی شهر اصفهان از برخورد یک پژو با پایه پل در بزرگراه "آقا بابایی" مسیر "جنوب-شمال" مطلع و به محل اعزام شدند.

وی افزود: متأسفانه در اثر این حادثه رانندگی، سرنشین 28 ساله فوت و راننده و 2 سرنشین دیگر نیز به‌شدت مجروح شدند.

سرهنگ رضایی بیان داشت: علت وقوع این حادثه رانندگی تخطی از سرعت مطمئنه و عدم توانایی راننده در کنترل وسیله نقلیه اعلام‌شده است.

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی اصفهان در پایان خاطرنشان کرد: يكي از موارد تخلفات رانندگان وسايل نقليه که در اغلب مواقع، منجر به‌تصادف می‌شود، تخطي از سرعت مطمئنه است که در مقررات راهنمايي و رانندگي به راننده تکليف شده در تقاطع‌هایی که فاقد چراغ راهنمايي و تابلوي ايست يا مامور راهنمايي مي باشد و در سرپيچ، جاده هاي تنگ و تپه و به طور کلي در محيط هايي که موانعي در مسير حرکت آنها وجود دارد و همچنين هنگام بارندگي، در برف و باران يا مه وکولاک، از سرعت وسيله نقليه خود تا حدي که براي جلوگيري از تصادف ضرورت دارد بکاهند.#


انتهاي خبر// پایگاه خبری پلیس ایران // News.police.ir


چاپ خبر