نسخه چاپي خبر :: سایت اطلاع رسانی نیروی انتظامی جهموری اسلامی ایران
News.police.ir

نسخه چاپي / ساعت و تاريخ مخابره خبر : 1397/3/24    15:37:0     کد خبر : 280150     ارسالی از :


نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1397/3/24      15:37:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:247فرهنگ شهادت طلبی، رمز اقتدار و ماندگاری انقلاب اسلامی است


گروه استان ها-مرکزی- نماینده مردم اراک، خنداب و کمیجان در مجلس شورای اسلامی با تأکید بر ترویج و گسترش فرهنگ شهادت و ایثارگری در جامعه اسلامی، گفت: فرهنگ شهادت طلبی رمز اقتدار و ماندگاری انقلاب اسلامی است.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، دکتر "مهدی مقدسی" در مراسم تشییع با شکوه شهید مدافع وطن " علي اکبر معصومی نژاد" گفت: امنیت و آسایش  جامعه امروز ما حاصل تلاش و جان فشانی های شهدا است و بی تردید برای حفظ و نگهداری این دستاورد مهم، همه باید همواره تلاش  کنند و در دفاع از دستاوردهای نظام اسلامی با یکدیگر همراه  و متحد باشیم.

وی تقويت انسجام و وحدت ملي را مهم ترين دستاورد خون مطهر شهدا دانست و تصریح کرد: امنیت ايران اسلامي در همه عرصه ها به برکت خون شهدا است و همواره باید خودمان را مدیون خون آنها بدانیم.

وی زنده نگه داشتن و ادامه راه این عزیزان را از وظایف اصلی فرزندان این سرزمین دانست و اظهار داشت: فرهنگ شهادت طلبی رمز اقتدار و ماندگاری انقلاب اسلامی  و اساس همه کارها و فعالیت های اقتصادی، فرهنگی، سیاسی و علمی امنیت است و این امنیت بی تردید مدیون ایثار خون شهیدانی چون شهيد "معصومی نژاد" است.

نماینده مردم اراک، خنداب و کمیجان در مجلس شورای اسلامی خاطر نشان کرد : شهدا با ايثار و فداکاري هاي مثال زدني، شجاعانه در راه اعتلاي امنيت و آرامش کشور تا پاي جان ايستادگي کردند تا پرچم امنيت در کشور پر افتخار ايران اسلامي هميشه در اهتزاز بماند.

مقدسی در پایان پاسداري از ارزش هاي نظام و حفظ خون شهدا را بسيار با اهميت دانست و افزود: امنیت امروز کشور ما به برکت جانفشاني شهدا است و همگان باید همواره ادامه دهنده واقعي راه شهيدان باشیم و با تمام وجود از آرمان هاي مقدس اين عزيزان پاسداري کنيم .#


انتهاي خبر// پایگاه خبری پلیس ایران // News.police.ir


چاپ خبر