نسخه چاپي خبر :: سایت اطلاع رسانی نیروی انتظامی جهموری اسلامی ایران
News.police.ir

نسخه چاپي / ساعت و تاريخ مخابره خبر : 1397/3/24    15:53:0     کد خبر : 280153     ارسالی از :


نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1397/3/24      15:53:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:313افزایش امنیت، مستلزم بالا بردن هزینه های جرم است


گروه استان ها– مازندران- استاندار با بیان اینکه افزایش آگاهی و هوشیاری مردم و استفاده از ظرفیت نیروی مقاومت بسیج در پیشگیری از جرایم بسیار موثر است ، گفت: مهار و کنترل جرایم مستلزم بالا بردن هزینه های جرم است.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، "محمد اسلامی" در اولین نشست فصلی فرمانداران و فرماندهان انتظامی شهرستان های استان در "ساری"که  در سالن کنفرانس ستاد فرماندهی انتظامی استان برگزار شد با اشاره به ضرورت برگزاری نشست های تعاملی فرمانداران و فرماندهان انتظامی شهرستان ها با استفاده از الگوهای مدیریتی لازم بر ارتقاء هماهنگی ها و حفظ وحدت و یکپارچگی نهادهای انتظامی و حکومتی در استان تاکید کرد .

استاندار مازندران با بیان این که جرم های امروزی جرم های ساده انگارانه نیستند بلکه جرم های برنامه ریزی شده هستند،خاطر نشان کرد: افزایش امنیت، مهار و کنترل جرایم مستلزم بالابردن هزینه های جرم است.

اسلامی بر تجهیز شهرها و روستاهای استان به سیستم های پایش تصویری تاکید کرد و گفت: افزایش آگاهی و هوشیاری مردم و استفاده از ظرفیت نیروی مقاومت بسیج در پیشگیری از جرایم بسیار موثر است .

وی همچنین بر ساماندهی ویلاها و منازل اجاره ای در شهرستان های ساحلی و تفرجگاه ها برای پیشگیری از وقوع جرایم تاکید کرد .

استاندار مازندران با اشاره به این که در حوزه حمل و نقل و ترافیک، حجم ترافیک بیشتر از ظرفیت جاده هاست بر توسعه زیر ساخت های استان به عنوان موضوعی راهبردی تاکید کرد و گفت: افزایش مدیریت و قدرت کنترل عبور و مرور و شناسایی گره های ترافیکی باید توسط پلیس راه و راهداری با استفاده از ظرفیت های نرم افزاری تعاملی مورد بررسی قرار گیرد .

اسلامی با بیان این که نباید از موضوعاتی که موجب گسترش آسیب های اجتماعی می شوند، غفلت کرد، گفت: باید با پیشگیری از شیوع موادمخدر در جامعه مدیریت بیشتری صورت گیرد .

استاندار مازندران با تاکید بر نظارت بر افرادی که در طرح ها فعالیت دارند، گفت: باید از طریق مراجع ذیصلاح عملکرد مجریان طرح ها و افرادی که در این طرح ها فعالیت دارند، مورد بررسی قرار گیرد و در بحث مناطق ممنوعه شنا و نقاط حادثه خیز و اصلاح تابلوهای مناطق ممنوعه شنا نظارت بیشتری اعمال کرد.

اسلامی در خاتمه اعطای تسهیلات برای توسعه اشتغال زایی روستایی را یکی از مهمترین راهکارهای رفع محرومیت و بیکاری در روستاها برشمرد.#


انتهاي خبر// پایگاه خبری پلیس ایران // News.police.ir


چاپ خبر