نسخه چاپي خبر :: سایت اطلاع رسانی نیروی انتظامی جهموری اسلامی ایران
News.police.ir

نسخه چاپي / ساعت و تاريخ مخابره خبر : 1397/4/21    16:41:0     کد خبر : 281041     ارسالی از :


نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1397/4/21      16:41:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:472نیروهای مسلح باید برای حفظ امنیت و آرامش مردم تلاش کنند


گروه استان ها-البرز-رئیس تیم بازرسی و ارزیابی ستاد مشترک نیروهای مسلح گفت:نیروهای مسلح وظیفه سنگینی دارند و باید تمام توان خود را در حفظ امنیت و آرامش مردم به کار گیرند.

 

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس،سردار "بهرام نوروزی" در جمع فرماندهان و معاونان انتظامی و سپاه استان البرز با اشاره به وضعیت موجود در جامعه و نقشه های دشمنان انقلاب در ایجاد ناامنی در کشور، گفت:انسجام و وحدت بین نیروهای شما می تواند دشمن را در رسیدن به اهداف خود ناکام بگذارد.

وی اظهار داشت:باید دور اندیشی خود را در مقابل توطئه های دشمنان افزایش دهیم و با بصیرت و آگاهی هر چه بیشتر با مسائل روبه رو شویم.

این مقام ارشد انتظامی افزود:امیدواری به رحمت خداوند و انجام صبر و توکل در کارها می تواند موجب پیروزی ما و خنثی کردن حیله ها و توطئه های دشمنان شود.

سردار نوروزی با اشاره به فرمایشات رهبر معظم انقلاب اسلامی که می فرمایند امروز نقشه دشمن سه چیز است؛ فشار روانی ،فشار اقتصادی و فشار عملی، بیان داشت:همه ما باید به دنبال مشخص کردن مصداق های این سه موضوع در جامعه باشیم و اقدام به مرتفع کردن آن کنیم.

رئیس تیم بازرسی و ارزیابی ستاد مشترک نیروهای مسلح افزود:فرمایشات مقام معظم رهبری (مدظله العالی) باید تبیین شود و دغدغه های ایشان حول سه محور یاد شده می بایست از بین برود.

وی ادامه داد: اگر جو ناامیدی و استرس در بین مردم رواج یابد انگیزه های زندگی و پیشرفت را از جامعه خواهد گرفت و نیروهای مسلح وظیفه سنگینی دارند و باید تمام توان خود را در حفظ امنیت و آرامش مردم به کار گیرند.

سردار نوروزی در پایان گفت:خداوند متعال به همه ما توفیق پوشیدن این لباس مقدس را عنایت کرده تا خدمتگزار مردم کشورمان باشیم و همه ما باید قدردان این نعمت الهی باشیم.#


انتهاي خبر// پایگاه خبری پلیس ایران // News.police.ir


چاپ خبر