نسخه چاپي خبر :: سایت اطلاع رسانی نیروی انتظامی جهموری اسلامی ایران
News.police.ir

نسخه چاپي / ساعت و تاريخ مخابره خبر : 1397/4/28    10:2:0     کد خبر : 281293     ارسالی از :


نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1397/4/28      10:2:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:373يگان ويژه؛ آبروي نظام، بازوان قدرتمند و توانمند نيروي انتظامي است


گروه ناجا ـ نماینده هیئت بازرسان اعزامی از ستاد کل نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران، گفت: يگان ويژه؛ آبروي نظام، بازوان قدرتمند و توانمند نيروي انتظامي جمهوري اسلامي ايران است.

به گزارش خبرنگار پايگاه خبري پلیس، سردار " مهدی صباغی " در حاشیه بازدید از يگان ويژه استان خراسان جنوبی، اظهار داشت: الحمدلله يگان ويژه در هر عرصه ماموريتي حاضر شده، مسئولان هيچ دغدغه اي نداشته و با هيبت و آمادگي بيش از پيش با موفقيت انجام وظيفه کرده است.

وي، يگان ويژه را يک يگاني توانمند و هميشه آماده عنوان کرد و افزود: يگان ويژه براي امنيت کشور، افتخار و در بعد عملياتي و خدمات رساني و مردم ياري تاکنون چيزي کم نگذاشته است.

نماینده هیئت بازرسان اعزامی از ستاد کل نیروهای مسلح، بيان کرد: خدمت به خلق خدا، يک توفيق الهي است که این فرصت براي کارکنان ناجا علي الخصوص کارکنان خدوم يگان ويژه فراهم شده است.

سردار صباغی با اشاره به حدیثی از ائمه (ع) که بهترين کارها، سخت ترين آنها است، عنوان کرد: يگان ويژه، مصداق اين حديث شريفه است.

این مقام ارشد انتظامی در ادامه امنيت و آرامش ايران اسلامي در منطقه خاورميانه و حتي در دنيا را مثال زدني برشمرد و  یادآور شد: امنيت ايران اسلامی در دنيا مثال زدني است و این امنیت، مرهون خون شهدا و  به برکت وجود نيروهاي جان برکف و مخلص نيروهاي مسلح از جمله يگان ويژه است که هرجا وارده شده، مقتدرانه عرصه را بر مجرمان، تنگ کرده و آرامش و آسايش خيال را براي مردم فراهم آورده است.

سردار صباغی ادامه داد: امروز ابرقدرت ها و دشمنان ايران اسلامي مي دانند که توان رويارويي با ايران را ندارند؛ چرا که ريشه و بنيان انقلاب در مباني ديني و قرآني نهفته است و نيروهاي مسلح نيز با تفکري برگرفته از همين اصول، به حرکت پيش روي خود ادامه مي دهند.

نماینده هیئت بازرسان اعزامی از ستاد کل نیروهای مسلح در پايان، گفت: نيروي انتظامي در همه دوران و شرایط، به خوبی  از ارزش هاي نظام مقدس جمهوري اسلامي صيانت کرد و شاهد هستیم که این روند ادامه داد./


انتهاي خبر// پایگاه خبری پلیس ایران // News.police.ir


چاپ خبر