نسخه چاپي خبر :: سایت اطلاع رسانی نیروی انتظامی جهموری اسلامی ایران
News.police.ir

نسخه چاپي / ساعت و تاريخ مخابره خبر : 1397/5/18    16:51:0     کد خبر : 282169     ارسالی از :


نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1397/5/18      16:51:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:369احتكار 50 ميلياردي در زنجان


گروه استان ها- زنجان- فرمانده انتظامي استان گفت : مأموران پليس آگاهي استان، 8 هزار و 274 عدد انواع لوازم خانگي و الكتريكي احتكار شده به ارزش 50 ميليارد ريال را در زنجان كشف كردند.

به گزارش خبرنگار پايگاه خبري پليس ، سردار " علي آزادي " با اشاره به مبارزه جدي با سودجويان و اخلالگران اقتصادي بيان داشت : مأموران اداره مبارزه با جرايم اقتصادي پليس آگاهي استان، از اخباري مبني بر نگهداري و احتكار انواع لوازم خانگي و برقي در 2 انبار واقع در زنجان مطلع و موضوع را به صورت ويژه در دستور كار خود قرار دادند.

سردار " علي آزادي" افزود: بلافاصله با كسب مجوز قضائي و با حضور نمايندگان پليس آگاهي ، ماموران اماكن ، تعزيرات حكومتي و اداره صنعت، معدن و تجارت، طي يك عمليات از انبارهاي مورد نظر بازديد به عمل آمد كه در نتيجه آن 8 هزار و 274  عدد انواع لوازم خانگي و لوازم الكتريكي فاقد مدارك و احتكار شده،كشف و توقيف شد.

وي با بيان اينكه کارشناسان ارزش محموله لوازم خانگي و برقي احتكار شده را 50 ميليارد ريال برآورد کردند، گفت: در اين خصوص 3 متهم دستگير و با تشكيل پرونده تحويل مراجع قضائي شدند.

فرمانده انتظامي استان زنجان در پايان گفت: شهروندان مي توانند اخبار و اطلاعات خود پيرامون اين موضوع را از طريق تلفن 110 به پليس اطلاع دهند.#


انتهاي خبر// پایگاه خبری پلیس ایران // News.police.ir


چاپ خبر