نسخه چاپي خبر :: سایت اطلاع رسانی نیروی انتظامی جهموری اسلامی ایران
News.police.ir

نسخه چاپي / ساعت و تاريخ مخابره خبر : 1397/5/21    11:0:0     کد خبر : 282251     ارسالی از :


نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1397/5/21      11:0:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:3554 کشته و 2 مصدوم در حادثه رانندگی شهرستان جویبار


گروه استان ها – مازندران – رئیس پلیس راه فرماندهی انتظامی استان از وقوع سانحه رانندگی منجر به فوت در محور "جویبار– بهنمیر" خبر داد .

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سرهنگ "علیرضا قدمی" با اعلام این خبر گفت: در پی کسب خبری از مرکز فویت های پلیسی 110 مبنی بر وقوع سانحه رانندگی منجر به فوت در محور "جویبار – بهنمیر"، ماموران انتظامی بخش "گیل خواران" شهرستان جویبار سریعاً به محل حادثه عزیمت کردند.

وی تصریح کرد: ماموران با حضور در محل حادثه در بررسی های اولیه دریافتند، تصادف بین یک دستگاه خودروی وانت نیسان با یک دستگاه خودرو پراید با 4 سرنشین به وقوع پیوسته که در این حادثه راننده نیسان و راننده پراید به همراه 2  سرنشین پراید در دم فوت کردند.

رئیس پلیس راه فرماندهی انتظامی استان مازندران، افزود: در این حادثه 2 سرنشین پراید نیز به شدت مصدوم شدند که با حضور عوامل اورژانس سریعاً به مرکز درمانی منتقل شدند.

سرهنگ قدمی با اشاره به بررسی صحنه تصادف از سوی کارشناسان پلیس راه، عنوان داشت: علت تامه حادثه بی احتیاطی از سوی راننده پراید و انحراف به چپ خودرو پراید اعلام شد.#


انتهاي خبر// پایگاه خبری پلیس ایران // News.police.ir


چاپ خبر