نسخه چاپي خبر :: سایت اطلاع رسانی نیروی انتظامی جهموری اسلامی ایران
News.police.ir

نسخه چاپي / ساعت و تاريخ مخابره خبر : 1397/5/25    21:15:0     کد خبر : 282468     ارسالی از :


نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1397/5/25      21:15:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:559باید از تجربيات ارزشمند پیشکسوتان در كنار جوان گرايي و تعهد كاركنان ناجا بيشترين بهره را ببريم


گروه استان ها – خراسان رضوي – فرمانده نيروي انتظامي گفت:امروز نوآوري ، نوگرايي ، فناوري و تجربه محوري را بستر توسعه و پيشرفت روزافزون خود مي دانیم و بايد در اين زمينه از تجربيات ارزشمند پیشکسوتان در كنار جوان گرايي و تعهد و مسئوليت پذيري كاركنان ناجا بيشترين بهره را ببريم.

به گزارش خبرنگار پايگاه خبري پليس، سردار "حسين اشتري "در ششمين دوره همايش خانوادگي فرماندهان عالي و پيشكسوتان ناجا كه در مشهدمقدس برگزار شد، گفت: خداوند را شاكر هستيم كه در ماه مبارك ذي الحجه ، توفيق زيارت بارگاه ملكوتي آقا علي ابن موسي الرضا(ع) و دیدار با شما فرماندهان پيشكسوت در نيروي انتظامي را نسیبم کرده است.

وي افزود: عزت ، اقتدار،سربلندي ، جايگاه رفيع و پيشرفت نيروي انتظامي جمهوري اسلامي ايران را مرهون تلاش و ازخود گذشتگي، ايثار و مجاهدتي هستیم كه شما پيشكسوتان ناجا و همچنين بركت خون شهداي عزيز و جانبازان سرافراز حاصل شده است و ما بايد قدردان اين زحمات و تلاش ها باشيم.

سردار اشتري گفت: با بررسي تاريخچه نيروي انتظامي مي بينيم پس از پيروزي شكوهمند انقلاب اسلامي با فراز و نشيب هاي بي شماري روبه رو بوده است كه حوادث و وقايعي كه هم اكنون با آن مواجه هستيم در برابر آن هجمه ها و مشكلات و وقايع از ترور گرفته تا دشمني و عداوت هاي ديگر و جنگ تحميلي ، در می یابیم كه نيروهاي شهرباني جمهوري اسلامي ايران ،ژاندارمري و كميته هاي انقلاب اسلامي در آن زمان تلاش و مجاهدت های زيادي داشته اند.

رئیس پلیس کشورافزود: شايد درباره اين مجاهدت ،تلاش و از خودگذشتگي های نيروي انتظامي در دهه هاي اول انقلاب به خصوص در دوران دفاع مقدس كمتر سخني به ميان آمده باشد، ولی ما وظيفه داريم از اين تلاش هاي ارزشمند براي پيشبرد ماموريت ها و سربلندي ناجا استفاده ببريم.

فرمانده نيروي انتظامي در ادامه افزود: پس از ادغام نيروي انتظامي در دهه 70 که با هجمه هاي سهمگين و شبيخون و تهاجم فرهنگي روبه رو بوديم، مقام معظم رهبري در مقابله با این دسیسه ها در آن برهه راهبردهاي اساسي داشتند.

عالی ترین مقام انتظامی کشور همچنين با اشاره به فراز و نشيب هاي دهه های 80 و 90 و مهم تر از همه حوادث و وقايعي كه از دي ماه سال گذشته با آن روبه رو بوده ايم، گفت: پليس با استفاده از تمام توان و ظرفيت و اقتداري كه دارد توانسته به پشتوانه همكاري هاي مردمي و عنايت و لطف خداوند تبارك و تعالي و رهنمودهاي فرمانده معظم كل قوا سربلند و عزتمندانه به پيش برود و افتخارات زيادي را كسب كند.

فرمانده نيروي انتظامي در بخش ديگري از سخنان خود با تشكر از خانواده ها و به خصوص همسران كاركنان ناجا و پيشكسوتان نيروي انتظامي گفت: مقام معظم رهبري مي فرمايند هر شخصي كه موفق مي شود به طور يقين همسري لايق و خانواده اي شايسته دارد كه او را در كسب اين موفقيت همراهي و پشتيباني كرده و بايد در اين رابطه از تلاش و همكاري و همراهي شما خانواده هاي عزيز تقدير و تشكر ویژه داشته باشيم.

سردار اشتري گفت: موضوع مهم ديگر تجربه ارزشمند و ذي قيمتي است كه ره توشه شما پيشكسوتان سرافراز نيروي عظيم انتظامي است، ما نيازمند نگاه جدي و بهره مندي از تجربيات ارزشمند پيشكسوتان ناجا هستيم و بايد بگويم امروز نيروي انتظامي ، نوآوري ، نوگرايي ، فناوري و تجربه محوري را بستر توسعه و پيشرفت روزافزون خود مي داند و بايد در اين زمينه از خاطرات و تجربيات ارزشمند در كنار جوان گرايي و تعهد و مسئوليت پذيري كاركنان بيشترين بهره را ببريم.

در ابتداي اين جلسه ، سردار زارعي ، معاون نيروي انساني ناجا با تشكر از سردار كريمي، فرمانده انتظامي خراسان رضوي در پشتيباني و همكاري هاي بي شائبه براي برگزاري همايش هاي خانوادگي فرماندهان عالي و پيشكسوتان ناجا در مشهد ، گزارشي از اقدامات انجام شده در اين خصوص و برنامه هاي پيش رو ارائه داد.

در اين مراسم ، آیت الله«حسن ممدوحي» نيز طي سخناني در اهميت و وظايف مهم و خطير نيروي انتظامي سخناني ايراد و از تلاش پليس در برقراري نظم و امنيت انقلاب اسلامي كه معجزه الهي است، تشكر كرد.#


انتهاي خبر// پایگاه خبری پلیس ایران // News.police.ir


چاپ خبر