نسخه چاپي خبر :: سایت اطلاع رسانی نیروی انتظامی جهموری اسلامی ایران
News.police.ir

نسخه چاپي / ساعت و تاريخ مخابره خبر : 1397/6/22    15:45:0     کد خبر : 283561     ارسالی از :


نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1397/6/22      15:45:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:377کشف محموله کاغذ قاچاق در نائین


گروه استان‌ها_اصفهان_فرمانده انتظامي شهرستان "نائین" از کشف 41 رول کاغذ خارجی قاچاق به ارزش يک ميليارد و200 ميليون ريال توسط مأموران ایستگاه ایست و بازرسی این فرماندهی خبر داد.

سرهنگ "صادق کاظم زاد" در گفت‌وگو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس اظهار داشت : مأموران ایستگاه بازرسی شهید "شرافت" شهرستان "نائین" حین کنترل خودروهای عبوری به یک دستگاه کامیون کشنده اسکانیا مشکوک و برای بررسی مدارک و محموله این خودرو را متوقف کردند.

وی افزود: این کامیون حامل 41 رول کاغذ سفید خارجی بود که راننده مدارک گمرکی مربوطه را ارائه نداد و خودرو و محموله توقیف شدند.

این مقام انتظامی از دستگیری راننده خودرو خبر داد و بیان داشت: ارزش محموله کشف‌ شده توسط کارشناسان یک میلیارد و 200 میلیون ریال اعلام‌ شده است.

فرمانده انتظامی شهرستان نائین در پایان با اشاره به تحویل متهم به مراجع قضائی خاطرنشان کرد: نیروی انتظامی با قاچاقچیان کالا و برهم زنندگان نظم اقتصادی جامعه برخورد قاطع و قانونی می‌کند و اجازه جولان و سرکشی به آنان نخواهد داد.#


انتهاي خبر// پایگاه خبری پلیس ایران // News.police.ir


چاپ خبر