نسخه چاپي خبر :: سایت اطلاع رسانی نیروی انتظامی جهموری اسلامی ایران
News.police.ir

نسخه چاپي / ساعت و تاريخ مخابره خبر : 1397/7/23    13:11:0     کد خبر : 284886     ارسالی از :


نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1397/7/23      13:11:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:404کلانتري ها و پاسگاه ها خط مقدم تامين نظم و امنيت/آماده ميزباني از زائران اربعين حسيني هستیم


گروه ناجا - رئيس پليس پيشگيري گفت : کلانتري و پاسگاه ها در خط مقدم تامين نظم و امنيت عمومي هستند و در عمل این مهم را ثابت کرده اند.

به گزارش خبرنگار پايگاه خبري پليس، سردار "محمد شرفي"در بازديد از کلانتري ها ،پاسگاه ها وايستگاه هاي بازرسي انتظامي استان ايلام، انقلابي گري، چابکي و آماده به خدمت بودن شبانه روزي کارکنان کلانتري و پاسگاه ها را از شاخصه هاي مهم آنان دانست و گفت: توان بالا و شايستگي رزم از ويژگي هايي است که به طور مستمر بايستي در اين بخش تقويت گردد تا با آمادگی کامل، امکان انجام ماموريت  فراهم شود.

وی افزود: رويکرد پليس پيشگيري، عمومي کردن پيشگيري از جرم است که در اين رويکرد ايجاد ساز و کار مشارکت مردمي، گفتمان عمومي در پيشگيري از جرم، تبديل اين گفتمان به اقدام، عمل را دنبال و اجرایی می کند.

 رئيس پليس پيشگيري ادامه داد : تبديل پيشگيري از جرم به عنوان يک تکليف قطعي و همگاني است که به جد پيگيري مي شود.

سردار شرفي اقدامات فرماندهي انتظامي استان ايلام را در خصوص توجه به کلانتري و پاسگاه ها شايسته و تاثير گذار  دانست  و گفت: در آستانه راهپيمايي بزرگ اربعين حسيني، فرماندهی  انتظامي ايلام با تمام توان و تلاش شبانه روزي در جهادي مثال زدني  ایفای نقش می کند.

 وی در پایان  از آمادگي پليس براي ميزباني از زائران اربعين حسيني  خبر داد.#


انتهاي خبر// پایگاه خبری پلیس ایران // News.police.ir


چاپ خبر