نسخه چاپي خبر :: سایت اطلاع رسانی نیروی انتظامی جهموری اسلامی ایران
News.police.ir

نسخه چاپي / ساعت و تاريخ مخابره خبر : 1397/7/28    11:3:0     کد خبر : 285024     ارسالی از :


نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1397/7/28      11:3:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:537صدور ۴۸ ساعته گذرنامه به همراه ویزا


گروه استان ها- ایلام- جانشین قرارگاه مرکزی اربعین نیروی انتظامی گفت: با هماهنگی های صورت گرفته، امکان صدور ۴۸ ساعته گذرنامه به همراه ویزا برای زائرین اربعین فراهم شده است.

 

به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی قرارگاه مرکزی اربعین ناجا، سردار "سیدحسین جلالی" اظهار کرد: در ایام اربعین، از آنجایی که درخواست مضاعفی از سوی مردم وجود دارد  برنامه های ویژه ای در نظر گرفته شده است که از جمله آن می توان به صدور شبانه روزی و ۴۸ ساعته گذرنامه به همراه ویزا از چندروز گذشته در اداره گذرنامه وارسال به در منازل اشاره کرد.

آمادگی مرز خسروی برای تردد زائران اربعین

وی با اشاره به آمادگی مرز خسروی برای تردد زائران اربعین، افزود: با هماهنگی های انجام شده بخش ها و پلیس های تخصصی ناجا، امکانات و سامانه های مرز خسروی آماده بهره برداری است.

جانشین قرارگاه اربعین تاکید کرد: هر زمان و هر ساعت و هر دقیقه ای که از سوی مسئولان ذیربط بازگشایی مرز خسروی اعلام شود، از لحاظ سامانه های الکترونیک و کنترل مرز و ارتباطات رادیویی و زیرساخت و شبکه و فناوری اطلاعات، هیچ گونه مشکلی نداریم.

سردار جلالی در پایان خاطرنشان کرد: گیت ها و دوربین های مرز خسروی در طول مسیر آماده بهره برداری است و در صورت بازگشایی مرز خسروی، می تواند به فعالیت خود ادامه دهد.#


انتهاي خبر// پایگاه خبری پلیس ایران // News.police.ir


چاپ خبر