نسخه چاپي خبر :: سایت اطلاع رسانی نیروی انتظامی جهموری اسلامی ایران
News.police.ir

نسخه چاپي / ساعت و تاريخ مخابره خبر : 1397/8/12    12:39:0     کد خبر : 285734     ارسالی از :


نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1397/8/12      12:39:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:35813 آبان، روز رسوايي استكبار جهاني


گروه اجتماعي- 13 آبان 57 روز رسوایی استكبار جهاني و در رأس آنها آمريكاي جنايتكار و روز قیام دانش آموزان و دانشجویان علیه استکبار است.

 

سيزدهم آبان ماه در تاریخ انقلاب اسلامی ایران همواره روز تقابل حق و باطل بوده است که به حیات سیاسی مملو از خیانت آمریکا و عملکرد سازمان سیا در ایران خاتمه داده شد.

این حادثه تنها یک حادثه سیاسی در حد تعطیل شدن سفارتخانه نبود بلکه آغاز تحول عمیقی بود که در خاورمیانه و در سطح جهان در جهت عریان ساختن ماهیت پنهان شده زمامدارن و گردانندگان سیاست خارجی آمریکا به وقوع پیوسته بود.

روز دانش آموز فرصتی برای تجدید عهد با قلم، کتاب و دین و دانش است و به همه مستضعفان جهان می آموزد که علیه مستکبران قیام کنند و حقوق مسلم و از دست رفته خویش را از چنگال استکبار و استعمار بیرون کشند.

دانشجو و دانش آموز مجاهدانی هستند که در سنگر دانش علاوه بر ستیز با جهل و تاریکی با دانش خود برای توسعه و پیشرفت کشور دست استکبار را از این مرز و بوم کوتاه و ناامید می كنند.

همواره ابرقدرت ها از توسعه جهان اسلام وحشت دارند و تنها راه مبارزه با پیشرفت را از طریق جنگ نرم و به انحراف کشیدن جوانان و نوجوانان برای ترویج بدحجابی، اعتیاد صنعتی و رواج فرهنگ لجام گسیخته غرب می دانند.آنها در این راه برنامه ریزی و سرمایه گذاری كرده اند تا از طریق ماهواره و اینترنت فرهنگ جوانان و نوجوانان ما را به فرهنگ ابتذال غربی تغییر دهند.

سرمایه ما امروزه دانشجویان و دانش آموزانی هستند که با تکیه بر علم خود همواره در میدان عمل نیز با تأسی و بهره گیری از رهنمودهای مقام معظم رهبری راه پیشرفت و توسعه را برای ملت سربلند ایران هموار می كنند.

دشمنان از پیشرفت و قدرت ایران اسلامی در خاورمیانه و جهان وحشت دارند و همواره بهانه هاي مختلفي را برای رسیدن به اهداف شوم خود مطرح می كنند.

 

نويسنده: سرتيپ دوم ستاد احمد علي گودرزي؛ فرمانده انتظامي فارس


انتهاي خبر// پایگاه خبری پلیس ایران // News.police.ir


چاپ خبر