نسخه چاپي خبر :: سایت اطلاع رسانی نیروی انتظامی جهموری اسلامی ایران
News.police.ir

نسخه چاپي / ساعت و تاريخ مخابره خبر : 1397/9/15    12:46:0     کد خبر : 286894     ارسالی از :


نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1397/9/15      12:46:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:191کشف محموله قهوه و ماشين حساب قاچاق در اصفهان


گروه استان ها_اصفهان_ رئيس پليس آگاهي استان از کشف يک محموله قهوه و ماشين حساب خارجي قاچاق در بازرسي از انباري به ارزش يک ميليارد و 100 ميليون ريال خبر داد.

 

سرهنگ "سعيد سليميان" در گفت و گو با خبرنگار پايگاه خبري پليس، اظهار داشت: کارآگاهان اداره مبارزه با قاچاق کالا و ارز پليس آگاهي استان اصفهان از دپوي محموله قهوه و ماشين حساب خارجي در انباري مطلع و بررسي موضوع را در دستور کار قرار دادند.

وي افزود: پس از هماهنگي قضائي از انبار مورد نظر بازرسي شد که یک هزار کيلوگرم قهوه و یک هزار و 320 عدد ماشين حساب خارجي فاقد مدارک گمرکي کشف شد.

سرهنگ سليميان با اشاره به دستگيري يک نفر در اين رابطه ادامه داد: ارزش محموله کشف شده توسط کارشناسان يک ميليارد و 100 ميليون ريال اعلام شده است.

رئيس پليس آگاهي اصفهان در پايان از تحويل متهم به مراجع قضائي خبر داد و خاطرنشان کرد: مشارکت و تعامل مردمي با پليس مي تواند زمينه پيشگيري از وقوع بسياري از جرايم را فراهم سازد و از فعاليت مجرمان و سوداگران اقتصادي جامعه جلوگيري شود.#


انتهاي خبر// پایگاه خبری پلیس ایران // News.police.ir


چاپ خبر