نسخه چاپي خبر :: سایت اطلاع رسانی نیروی انتظامی جهموری اسلامی ایران
News.police.ir

نسخه چاپي / ساعت و تاريخ مخابره خبر : 1397/9/22    8:54:0     کد خبر : 287165     ارسالی از :


نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1397/9/22      8:54:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:270دستگیری سارق باطری خودرو در پایتخت


گروه استان ها – تهران بزرگ- رئیس کلانتری هفت چنار از دستگیری یک سارق باطری خودرو خبر داد و گفت: متهم به سرقت 60 فقره باطری خودروهای سواری اعتراف کرده است.

 

سرهنگ "حامد زمانیان" در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس، گفت: با دریافت گزارش چند فقره سرقت باطری خودرو، دستگیری سارق یا سارقان در دستور کار قرار گرفت که در تحقیقات پلیسی مشخص شد که سرقت ها توسط یک نفر با یک دستگاه خودرو وانت پیکان سفید رنگ انجام شده است.

وی بیان داشت: با ادامه تحقیقات پلیسی، تصویری از چهره سارق در اختیار ماموران قرار گرفت و در گشت زنی های هدفمند ، ماموران سارق  را  در حال تردد با وانت پیکانش، مشاهده کردند و تحت مراقبت قرار دادند.

این مقام انتظامی با بیان اینکه سارق با دیدن ماموران انتظامی با سرعت بالایی از محل متواری شده است ، تصریح کرد: ماموران پس از تعقیب و گریزی موفق به دستگیری متهم فراری شدند.

کلانتر محله هفت چنار با اشاره به اینکه ، سارق در بازجویی های اولیه به سرقت 60 فقره باطری خودرو سواری اعتراف کرده است تصریح کرد : متهم در ادامه به فروش باطری های مسروقه به 2مالخر در جنوب تهران  اقرار کرد.#


انتهاي خبر// پایگاه خبری پلیس ایران // News.police.ir


چاپ خبر