نسخه چاپي خبر :: سایت اطلاع رسانی نیروی انتظامی جهموری اسلامی ایران
News.police.ir

نسخه چاپي / ساعت و تاريخ مخابره خبر : 1397/9/25    13:35:0     کد خبر : 287317     ارسالی از :


نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1397/9/25      13:35:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:538تصادف مرگبار تيبا با تريلي 5 كشته و 2 مجروح برجاي گذاشت


گروه استان ها- خراسان جنوبی- رئیس پلیس راه استان گفت: برخورد يك دستگاه تريلي با سواري تيبا 5 كشته و 2 مجروح برجاي گذاشت.

 

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سرهنگ "عليرضا رضایی" در تشریح این خبر اظهار داشت: روز گذشته با اعلام مرکز فوریت های پلیسی 110مبنی بر تصادف در محور "طبس-يزد" بلافاصله مأموران پلیس راه به همراه گروه امداد به محل سانحه اعزام شدند.

وی افزود: مأموران با حضور در صحنه مشاهده کردند که یک دستگاه تريلي با سواري تيبا برخورد كرده است که سواري تيبا به علت شدت برخورد با تريلي دچار آتش سوزي شد و بر اثر اين حادثه راننده تيبا به همراه 4 نفر ديگر در دم فوت كردند و راننده تريلي به همراه سرنشين به شدت مجروح و برای مداوا به بیمارستان منتقل  شدند.

سرهنگ رضایی با بيان اينكه علت حادثه، بي احتياطي راننده سواري تيبا به علت انحراف به چپ اعلام شده است، تصريح كرد: رانندگان قوانین و مقررات راهنمایی و رانندگی را رعایت کنند تا شاهد چنین حوادث ناگوار نباشیم.#


انتهاي خبر// پایگاه خبری پلیس ایران // News.police.ir


چاپ خبر