نسخه چاپي خبر :: سایت اطلاع رسانی نیروی انتظامی جهموری اسلامی ایران
News.police.ir

نسخه چاپي / ساعت و تاريخ مخابره خبر : 1397/10/3    14:26:0     کد خبر : 287587     ارسالی از :


نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1397/10/3      14:26:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:225سانحه رانندگی در کرمانشاه یک کشته و 2 زخمی بر جا گذاشت


گروه استان ها - کرمانشاه - رئیس پلیس راه استان از وقوع یک فقره سانحه رانندگی در محور کوزران - چهار زبر خبر داد و گفت: در این سانحه، یک نفر جان خود را از دست داد و 2 تن هم زخمی شدند.

سرهنگ "محمد حیدری" اظهار داشت: این سانحه رانندگی عصر روز گذشته ( یکشنبه - ۲ دی) بین ۲ دستگاه خودروی سواری پراید و کامیون رخ داد که منجر به کشته و زخمی شدن ۳ نفر شد.

وی افزود: در جریان این حادثه راننده خودروی پراید جان خود را از دست داد و دیگر سرنشین این خودرو به همراه راننده کامیون نیز زخمی شدند.

سرهنگ حیدری یادآوری کرد: طبق اعلام کارشناسان پلیس راه، راننده پراید به علت سبقت غیرمجاز و تجاوز به چپ مقصر این حادثه بوده است.

رئیس پلیس راه استان کرمانشاه تصریح کرد: سبقت های ممنوعه در راه های دوطرفه همچنان یکی از اصلی ترین عوامل  تصادفات رانندگی است که متاسفانه قربانیان زیادی هم می گیرد.

وی گفت: عدم توجه به قوانین رانندگی متاسفانه سوانح زیادی ایجاد می کند که نمونه آن را در این حادثه شاهد بودیم.

سرهنگ حیدری در پایان از رانندگان خواست تا ضمن رعایت کامل مقررات رانندگی، از هرگونه سبقت و سرعت های غیرمجاز خودداری و با جان خود و دیگران بازی نکنند.#


انتهاي خبر// پایگاه خبری پلیس ایران // News.police.ir


چاپ خبر