نسخه چاپي خبر :: سایت اطلاع رسانی نیروی انتظامی جهموری اسلامی ایران
News.police.ir

نسخه چاپي / ساعت و تاريخ مخابره خبر : 1397/10/11    13:52:0     کد خبر : 287915     ارسالی از :


نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1397/10/11      13:52:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:364برخورد اتوبوس و کامیون در فارس


گروه استان ها- فارس- رئيس پليس راه شمالي استان گفت: بر اثر برخورد يك دستگاه اتوبوس با يك دستگاه كاميون در محور "شيراز" به سمت "جهرم"، يك نفر كشته و 8 نفر مجروح شدند.

سرهنگ "عبدالهاشم دهقاني" در گفت و گو با خبرنگار پايگاه خبري پليس، بيان كرد: بامداد امروز خبري مبني بر وقوع يك فقره حادثه رانندگي در محور "شيراز" به سمت "جهرم" به مأموران اعلام شد.

رئيس پليس راه شمالي استان تصريح كرد: بلافاصله مأموران به محل مورد نظر اعزام و مشاهده کردند يك دستگاه اتوبوس با 20 سرنشين با يك دستگاه كاميون برخورد و بر اثر آن راننده اتوبوس بر اثر شدت جراحات وارده در دم فوت و 8 نفر از ديگر سرنشينان مجروح و به بيمارستان منتقل شدند.

سرهنگ دهقاني با بيان اينكه كارشناسان پليس راه در صحنه حاضر و علت وقوع اين حادثه را عدم رعايت حق تقدم از جانب راننده كاميون اعلام كردند، به رانندگان عزيز توصيه كرد: از عجله و شتاب بی مورد حین رانندگی خودداری و برای حفظ سلامتی خود و همسفران به قوانین رانندگی احترام بگذارند.#


انتهاي خبر// پایگاه خبری پلیس ایران // News.police.ir


چاپ خبر