نسخه چاپي خبر :: سایت اطلاع رسانی نیروی انتظامی جهموری اسلامی ایران
News.police.ir

نسخه چاپي / ساعت و تاريخ مخابره خبر : 1397/10/20    12:45:0     کد خبر : 288250     ارسالی از :


نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1397/10/20      12:45:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:165ثمره عملیات مشترک پلیس: کشف 287 کیلو حشیش


گروه استان ها _ سمنان _ فرمانده انتظامی استان گفت: با اشراف اطلاعاتی پلیس سمنان و همکاری عملیاتی سیستان و بلوچستان محموله 287 کیلویی حشیش در شرق کشور کشف شد.

 

سردار "روح الامین قاسمی" در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس در تشریح جزئیات این مطلب اظهارداشت: در پي اقدامات اطلاعاتی ماموران عملیات ویژه پلیس مبارزه با موادمخدر استان سرنخ هایی از انتقال یک محموله مواد در شرق کشور به دست آمد.

سردار قاسمی به انجام هماهنگی لازم با مرجع قضائی و پلیس سیستان و بلوچستان اشاره کرد و افزود: در عملیاتی در محور سراوان خاش خودروی حامل محموله شناسایی که پس از فرار راننده و تیراندازی ماموران، تویوتای هایلوکس متوقف شد.

این مسئول انتظامی از کشف محموله 287 کیلویی حشیش در همین خصوص خبرداد و گفت: تعامل درون سازمانی پلیس در سطح کشور برای برخورد قاطع با سوداگران مرگ در اوج خود قراردارد.

وی از تشدید برنامه های فرماندهی انتظامی استان در حوزه مقابله با قاچاق موادمخدر خبرداد و تصریح کرد: بسیاری از جرایم به ویژه سرقت های خرد توسط معتادانی انجام می شود که برای تامین هزینه های اعتیادشان به مواد دست به هر سرقتی می زنند.

فرمانده انتظامی استان سمنان با بیان این که برخورد منطقی و تاثیرگذار با آسیب ها و معضلات اجتماعی از جمله اعتیاد به موادمخدر نیازمند عزمی همگانی و مشارکت های عمومی است و انتظار از یک دستگاه برای برچیدن بساط اعتیاد از جامعه توقعی نابجاست.#


انتهاي خبر// پایگاه خبری پلیس ایران // News.police.ir


چاپ خبر