نسخه چاپي خبر :: سایت اطلاع رسانی نیروی انتظامی جهموری اسلامی ایران
News.police.ir

نسخه چاپي / ساعت و تاريخ مخابره خبر : 1397/10/20    12:51:0     کد خبر : 288254     ارسالی از :


نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1397/10/20      12:51:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:227نیروی انتظامی مظهر انضباط، نظم، غیرت و خدمتگزاری است


گروه استان‌ها- مرکزی- نماینده ولی فقیه در استان در همایش فرهیختگان فرهنگی فرماندهی انتظامی استان، نیروی انتظامی را مظهر انضباط، نظم، غیرت و خدمتگزاری در جمهوری اسلامی ایران برشمرد.

 

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، آیت الله "قربانعلي دری نجف آبادی" در افتتاحیه همایش شبکه فرهیختگان ناجا در اراک با اشاره به تحولات چهل ساله در انقلاب اسلامی ایران در مقایسه با دوران پیش از انقلاب گفت: ارزیابی چهل سالگی انقلاب اسلامی حاکی از تحول عظیم در حوزه پیشرفت و خدمتگزاری به مردم در بخش‌های بوده و باید همواره شکرگزار این برکات الهی بود.

امام جمعه شهر اراک با اشاره به پیشرفت‌های صورت گرفته در نیروهای مسلح به ویژه نیروی انتظامی بیان داشت:‌ امروزه نیروی انتظامی با دارا بودن جوانانی غیرتمند، شجاع، با ایمان و خانواده‌هایی قانع، اصیل و متعهد به میثاق خود با ولایت در تمامی عرصه‌ها، توانمند و آماده است.

وی نگرش تخصصی و حرفه اي گرايي در نیروی انتظامی را یک ضرورت دانست و ادامه داد: برنامه ریزی‌های هدفمند در برگزاری‌های دوره‌های تخصصی در نیروی انتظامی نشانه تعهد، انضباط کاری و دغدغه‌های انجام مسئولیت در ناجاست و باید با بهره گیری از تمامی سرمایه‌ها و تخصص‌ها به سمت پيشرفت و نوآوري در عرصه خدمتگزاري به آحاد ملت برنامه ريزي داشت.

نماینده ولی فقیه در استان مرکزی در ادامه با بیان مصداق‌هایی از تاراج ملت ایران در دوران پیش از انقلاب تصریح کرد: گذر و تعمق در دوران پیش از انقلاب اسلامی، نشانگر غارت سرمایه‌های ایران توسط استعمارگران بوده است، اما امروز به برکت انقلاب، خون شهدا، امام راحل و در سایه رهنمودهای مقام معظم رهبري (مدظله العالي)، به دوران عزت و سربلندی ایران در عرصه جهانی دست یافته‌ایم.

آیت الله دری نجف آبادی نخبه پروری در جمهوری اسلامی ایران را یک وظیفه همگانی عنوان کرد و افزود: در کنار مسئولیت‌های ظاهری باید به عنوان یک فرد انقلابی،‌ در دیگر حوزه‌های اجتماعی نیز تاثیرگذار بوده و از تخصص‌ها و توانمندی‌ها در تعالی نظام جمهوری اسلامی ایران بهره جست.

وی دقت، ظرافت و تخصص در نوع مأموریت‌های ناجا را بسیار مهم عنوان کرد و گفت: با توجه به اینکه بسیاري از مأموریت‌ها و مسئولیت‌ها در نیروی انتظامی با حقوق مردم در ارتباط مستقیم است، باید انجام وظایف در اين نيرو، متقن و خدشه ناپذیر باشد.

امام جمعه شهر اراک در پایان نیروی انتظامی را مظهر انضباط، نظم، غیرتمندی و خدمتگزاری در جمهوری اسلامی ایران خواند و گفت: ناجا با داشتن فرماندهانی مخلص، باصفا و دلسوز در برخورد با باندهای فساد و هرگونه هنجارشکنی، قاطع بوده و توانسته جلوه‌هایی از قاطعیت، عزت نفس، خوشنامی، امانتداری و حسن ادای وظیفه را نمایان سازد.#


انتهاي خبر// پایگاه خبری پلیس ایران // News.police.ir


چاپ خبر