نسخه چاپي خبر :: سایت اطلاع رسانی نیروی انتظامی جهموری اسلامی ایران
News.police.ir

نسخه چاپي / ساعت و تاريخ مخابره خبر : 1397/10/20    12:10:0     کد خبر : 288278     ارسالی از :


نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1397/10/20      12:10:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:205شناسایی سارقان فرش های 20 میلیاردی در تجریش


گروه استان ها – تهران بزرگ- 2 سارق منزل که 4 تخته فرش نفیس به ارزش 20 میلیارد ریال را سرقت کرده بودند، توسط ماموران کلانتری تجریش دستگیر شدند.

 

سرهنگ "عباسعلی ابراهیمی" در گفت وگو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس در تشریح این خبر، اظهارداشت: دوازدهم آبان ماه سال جاری یکی از شهروندان با مراجعه به کلانتری 101 تجریش اعلام کرد 4 تخته فرش دستباف و نفیس از انباری منزلش  به ارزش 20 میلیارد ریال سرقت شده است.

این مقام انتظامی  با بیان اینکه بنا به اظهارات شاکی، آخرین باری که فرش ها را در انباری رویت کرده، اسفند ماه سال گذشته است، گفت: رد پایی از سارق در صحنه جرم باقی نمانده بود و به نظر می رسید که سارق یا سارقان توانسته اند به راحتی وارد منزل شده و با اطلاع از محل فرش ها، آنها را سرقت کنند.

وی ادامه داد: با تحقیقات پلیسی و بررسی افرادی که به منزل شاکی تردد داشتند، ماموران به یکی از نگهبانان سابق منزل مظنون و مخفیگاه وی را در بریانک شناسایی و با هماهنگی مقام قضائی، موفق به دستگیری وی شدند.

رئیس کلانتری تجریش با اشاره به اینکه با دستگیری متهم و اعتراف وی به سرقت 4 تخته فرش با همکاری همدستش، گفت: تحقیقات پلیسی وارد مرحله تازه تری شد و ماموران در عملیاتی دیگر، سارق دوم را دستگیر کردند.

این مقام انتظامی افزود: متهمان در تحقیقات اولیه اعتراف کردند 2 تخته از فرش ها را به یکی از مغازه داران در مرکز تهران فروخته و 2 تخته دیگر را در منزل یکی از دوستانشان پنهان کرده اند.

سرهنگ ابراهیمی در خاتمه گفت: با کشف 3 تخته فرش مال باخته، سارقان در اختیار مرجع قضائی قرار گرفتند.#


انتهاي خبر// پایگاه خبری پلیس ایران // News.police.ir


چاپ خبر