نسخه چاپي خبر :: سایت اطلاع رسانی نیروی انتظامی جهموری اسلامی ایران
News.police.ir

نسخه چاپي / ساعت و تاريخ مخابره خبر : 1397/10/22    16:7:0     کد خبر : 288320     ارسالی از :


نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1397/10/22      16:7:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:226یک کشته و 5 مصدوم در واژگونی یک دستگاه خودروی پراید در آمل


گروه استان ها- مازندران- معاون اجتماعی استان از واژگونی یک دستگاه خودروی پراید در یکی از محورهای روستایی آمل با یک کشته و 5 مصدوم خبر داد.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سرهنگ "مسعود تقدیسی لاریجانی" در تشریح این خبر، گفت: در پی کسب خبری از مرکز فوریت های پلیسی 110 مبنی بر وقوع حادثه رانندگی در محور روستایی "چلاو" شهرستان آمل، بلافاصله ماموران گشت "پاسگاه انتظامی چلاو" به محل حادثه اعزام شدند.

معاون اجتماعی استان مازندران، افزود: خودروی مورد نظر که با 6 سرنشین در حال تردد در این محور بود به دلایل نامعلومی از مسیر خود منحرف و به داخل رودخانه حاشیه این محور سقوط کرد.

این مقام انتظامی، با اشاره به مصدومیت تمامی سرنشینان این خودرو، خاطر نشان کرد: با حضور عوامل امدادی مصدومان این حادثه به بیمارستان منتقل شدند.

وی با اشاره به جان باختن یکی از سرنشینان این خودرو به علت شدت جراحات و صدمات وارده، خاطر نشان کرد: از عوامل اصلي بروز حوادث رانندگي و تلفات ناشي از آن عدم توجه به جلو، خواب آلودگی، سرعت غير مجاز و ناتوانی در کنترل وسیله نقلیه است.

معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان مازندران با بیان این که از مهم‌ترين شاخص‌هاي توسعه‌يافتگي و نشانه‌ فرهنگ بالاي ملي رعايت قوانين و مقررات رانندگي است، تصریح کرد: يكي از راه‌هاي مؤثر در كاهش حوادث رانندگي، تقويت فرهنگ ترافيك و توجه به عوامل بازدارندگی است.

تقدیسی در خاتمه با اشاره به اینکه تفاوت زمان در رانندگي شتابزده و رانندگي با سرعت مطمئن، بيش از چند دقيقه نیست به رانندگان توصیه کرد: ضمن رعایت مقررات راهنمایی و رانندگی و پرهیز از سرعت و سبقت غیر مجاز از رانندگی به مدت طولانی و در حالت خستگی خودداری کنند.*


انتهاي خبر// پایگاه خبری پلیس ایران // News.police.ir


چاپ خبر