نسخه چاپي خبر :: سایت اطلاع رسانی نیروی انتظامی جهموری اسلامی ایران
News.police.ir

نسخه چاپي / ساعت و تاريخ مخابره خبر : 1397/10/26    12:23:0     کد خبر : 288481     ارسالی از :


نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1397/10/26      12:23:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:410پلیس همواره خود را موظف و مکلف به اجرای قانون می داند/ کشف بیش از 80 درصد جرایم در فضای مجازی


گروه استان ها – کیش- فرمانده نیروی انتظامی گفت: پلیس همواره خود را موظف و مکلف به اجرای قانون می داند و نه کمتر از آن و نه فراتر از قانون عمل خواهد کرد.

 

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سردار "حسین اشتری" در حاشیه مراسم تکریم و معارفه فرمانده انتظامی ویژه کیش با بیان اینکه پلیس اینترپل اقدامات مناسبی برای دستگیری افراد متواری انجام داده است، اظهار کرد: هماهنگی میان پلیس و دستگاه قضائی منجر به این شده که اخلالگران در هیچ جا احساس امنیت نکنند.

وی خاطر نشان کرد: پلیس با هوشیاری و اقدامات مناسب توانسته بیش از 80 درصد جرایم فضای مجازی را کشف کند، امیدواریم بتوانیم در این زمینه توفیقات مطلوبی را کسب کنیم.

عالی ترین مقام انتظامی کشور خاطر نشان کرد: اشراف اطلاعاتی و هماهنگی مطلوب میان دستگاه قضائی و پلیس به شناسایی و دستگیری اخلالگران بازار اقتصادی منجر شد به طوری که امروز در هیچ جای دنیا اخلالگران احساس امنیت نمی کنند.

فرمانده ناجا در خاتمه تصریح کرد: پلیس همواره خود را موظف و مکلف به اجرای قانون می داند و نه کمتر از آن و نه فراتر از قانون عمل خواهد کرد.*


انتهاي خبر// پایگاه خبری پلیس ایران // News.police.ir


چاپ خبر