نسخه چاپي خبر :: سایت اطلاع رسانی نیروی انتظامی جهموری اسلامی ایران
News.police.ir

نسخه چاپي / ساعت و تاريخ مخابره خبر : 1397/11/17    12:20:0     کد خبر : 289359     ارسالی از :


نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1397/11/17      12:20:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:296کشف 410 کيلوگرم تریاک در مرز سراوان


گروه ناجا –فرمانده مرزباني سيستان و بلوچستان از اجرای عملیات موفق آمیز مرزداران هنگ مرزی سراوان عليه قاچاقچيان و كشف 410 كيلوگرم تریاک خبر داد.

 

سردار "سعید کمیلی" در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس با اعلام اين خبر اظهار داشت: مرزداران هنگ مرزي سراوان با اشراف اطلاعاتي از قصد قاچاقچيان براي انتقال محموله موادمخدر به وسيله يک دستگاه خودرو به عمق كشور آگاه شدند و بلافاصله با هوشياري كامل به اجرای کمین و تشديد پوشش منطقه پرداختند.

وي افزود: مرزبانان پس از مشاهده قاچاقچيان، با آنها به صورت مسلحانه درگير شدند که با اجراي سنگين آتش عليه سوداگران مرگ، آنها را زمين گير کرده و محموله سنگين مواد مخدر را از چنگال قاچاقچيان خارج کردند.

فرمانده مرزباني سيستان و بلوچستان تصريح کرد: مأموران در اين عملیات مسلحانه موفق شدند ضمن توقيف يك دستگاه خودروي تويوتا، 410 كيلوگرم ترياك و مقداری تجهیزات را از سوداگران مرگ كشف کنند.

سردار " کمیلی" در خاتمه با تقدير از مرزداران استان، خاطرنشان کرد: سوداگران مرگ، قاچاقچيان و متجاوزان بدانند كه مرزنشينان و مرزداران با وحدت و اعتقاد قلبي به حفظ حريم امنيتي مرزهاي جمهوري اسلامي ايران، مقتدرانه با هرگونه تخلف و اقدامات غيرقانوني در مرز مقابله و برخورد خواهند كرد.*


انتهاي خبر// پایگاه خبری پلیس ایران // News.police.ir


چاپ خبر