نسخه چاپي خبر :: سایت اطلاع رسانی نیروی انتظامی جهموری اسلامی ایران
News.police.ir

نسخه چاپي / ساعت و تاريخ مخابره خبر : 1397/11/17    14:51:0     کد خبر : 289366     ارسالی از :


نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1397/11/17      14:51:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:833ناجا مورد احترام است


گروه استان ها – آذربایجان شرقی – نماینده ولی فقیه در استان گفت: مردم برای نیروی انتظامی احترام خاصی قائل هستند چرا که پلیس همواره در بین آنان حضور دارد و کار آنها به صورت شبانه روزی است و تعطیل بردار نیست.

 

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، حجت الاسلام و المسلمین "سیدمحمدعلی آل هاشم" در دیدار با فرمانده ناجا ضمن تسلیت ایام شهادت حضرت فاطمه الزهرا (س) و تبریک 22 بهمن، اظهار داشت: یکی از نهادهایی که از 10 سال گذشته و طبق نظرسنجی ها جزء محبوب ترین قشرها در بین مردم قرار گرفت، نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران هستند و این بدان جهت است که مردم می بینند فرزندان آنان در نیروهای مسلح از آب و خاک و میهن و اسلام دفاع می کنند.

نماینده ولی فقیه در استان آذربایجان شرقی با بیان اینکه مجموعه سپاه، ارتش ، نیروی انتظامی و بسیج همه با هم تلاش می کنند تا از آب، خاک، جان، مال و ناموس مردم دفاع کنند، گفت: مردم برای نیروی انتظامی احترام خاصی قائل هستند چرا که پلیس همواره در بین آنان حضور دارد و کار آنها به صورت شبانه روزی است و تعطیل بردار نیست.

وی بر حفظ انضباط ظاهری توسط نیروهایی که در معرض دید مردم قرار دارند، تأکید و خاطر نشان کرد: این افراد باید از منظم ترین افراد انتخاب شوند که باید رعایت شود، گرچه همه کارکنان نیروی انتظامی منظم هستند.

نماینده ولی فقیه در استان آذربایجان شرقی، انتخاب فرماندهان صالح، همدل و دارای صمیمت با مردم را در پیشبرد اهداف سازمانی یک توفیق دانست و خاطر نشان کرد: انصافا سردار "حسن خانی" فرماندهی خوب و اهل رعایت کردن مسائل شرعی بودند و مردم نیز این فرد را دوست دارند.*


انتهاي خبر// پایگاه خبری پلیس ایران // News.police.ir


چاپ خبر