نسخه چاپي خبر :: سایت اطلاع رسانی نیروی انتظامی جهموری اسلامی ایران
News.police.ir

نسخه چاپي / ساعت و تاريخ مخابره خبر : 1397/11/18    9:42:0     کد خبر : 289386     ارسالی از :


نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1397/11/18      9:42:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:959ارتقاء آمادگی جسمانی و معنوی مرزبانان برای حراست از مرزها


گروه ناجا- فرمانده مرزبانی ناجا گفت: مرزبانان با ارتقاء آمادگی جسمانی و معنوی برای حراست و پاسداری از مرزها و دستاوردهای انقلاب اسلامی تلاش شبانه روزی دارند.

 

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس ، سردار " قاسم رضایی" در حاشیه مراسم اختتامیه المپیاد ورزشی مرزبانان شمالغرب و غرب کشور در کرمانشاه، در جمع خبرنگاران  اظهار داشت:  دین  تاکید بر سلامت جسم و روح دارد، آن روحی که در آن جسم سالم حرکت کند نتیجه بخش است، هدف گذاری ما در برنامه های ورزشی بر اساس همین احادیث می باشد  و نیاز است جسم، روح و مهارت و معنویت توام باهم باشند.

فرمانده مرزبانی ناجا با اشاره به شعار مرزبانی " من یک انقلابی ام " افزود: امروز جوانان عزیز  مرزبان، با معنویت بسیار بالا و با روحیه انقلابی ایفای نقش می کنند.

وی با تاکید بر برگزاری المپیادهای ورزشی در طول سال بیان کرد: در حوزه دریا برای دریابانان و در حوزه خشکی برای مرزبانان کادر و وظیفه برنامه های خوبی در راستای ارتقاء روحی و معنوی و جسمی پیش بینی شده است.

سردار رضایی در پایان خاطر نشان کرد : مرزبانان نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران با ارتقاء آمادگی جسمانی، روحی و معنوی برای  حراست و پاسداری از مرزها و دستاوردهای انقلاب اسلامی تلاش شبانه روزی دارند. # 


انتهاي خبر// پایگاه خبری پلیس ایران // News.police.ir


چاپ خبر