نسخه چاپي خبر :: سایت اطلاع رسانی نیروی انتظامی جهموری اسلامی ایران
News.police.ir

نسخه چاپي / ساعت و تاريخ مخابره خبر : 1397/11/18    9:43:0     کد خبر : 289387     ارسالی از :


نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1397/11/18      9:43:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:936مبارزه همه جانبه با قاچاق در مرزها


گروه ناجا - فرمانده مرزباني کشور آمادگي عملياتي و اشراف اطلاعاتي در اجرای ماموريت ها را امري ضروري دانست و گفت: مبارزه همه جانبه با قاچاق در مرزها از اولویت های اساسی است.

 

 به گزارش خبرنگار پايگاه خبری پلیس، سردار " قاسم رضايي" در کميسيون اطلاعات و عمليات مرزباني استان کرمانشاه بر تقويت روحيه تعاملي و همکاری در انجام ماموريت ها تاکيد و اظهار کرد: تبادل اطلاعات يکي از عناصر مهم در پيشبرد ماموريت هاي مرزباني به شمار می آید.

وي با اشاره به شعار سال 97 "حمايت از کالاي ايراني" افزود: مبارزه همه جانبه و قاطع با عوامل قاچاق در مرزهاي جمهوري اسلامي ايران مي تواند يکي از نقش هاي اساسي و کليدي در تحقق امنيت پايدار و حمايت از کالاي ايراني را ايفا نکند.

فرمانده مرزباني کشور  ضمن برشمردن لطمات جبران ‌ناپذير قاچاق بر پيكره اقتصادي و اجتماعي جامعه، ادامه داد: مرزداران با آمادگي قابل قبول به طور شبانه روزي، با کمين و گشت‌هاي مداوم با هرگونه جرايم مرزي ( قاچاق احشام، سوخت و...) برخورد لازم را داشته و در راستاي جلوگيري از خروج احشام، تمرکز ویژه ای  دارند. 

سردار رضایی  در بخش ديگري از سخنان خود پيوستگي بين عمليات و اطلاعات را امري ضروري دانست و خاطرنشان کرد:اجرای ماموريت ها و عمليات ها بدون اشراف اطلاعاتي بيهوده است و بايد در اين زمينه اهتمام ويژه داشت.#


انتهاي خبر// پایگاه خبری پلیس ایران // News.police.ir


چاپ خبر