نسخه چاپي خبر :: سایت اطلاع رسانی نیروی انتظامی جهموری اسلامی ایران
News.police.ir

نسخه چاپي / ساعت و تاريخ مخابره خبر : 1397/11/22    14:20:0     کد خبر : 289519     ارسالی از :


نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1397/11/22      14:20:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:314جشن 40 سالگی انقلاب، نماد وحدت و پایداری آرمان های انقلاب


گروه ناجا- حضور پرشور و غرور آفرین ملت ولایی، بصیر و غیور ایران در جشن 40 سالگی انقلاب، بار دیگر دسیسه های شوم دشمنان را خنثی کرد و به همه جهانیان نشان داد که همچنان پای آرمان‌های حضرت امام (ره) ایستاده‌ و از فرمانده معظم کل قوا حمایت می‌کنند.

 

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، مردم در جشن 40 سالگی انقلاب، جلوه ای از وحدت ملی را به نمایش گذاشتند و بار دیگر نشان دادند که گوش به فرمان مقتدا و رهبر فرزانه خویش هستند و به ندای ایشان با جان و دل لبیک می گویند.

دشمنان در این 40 سال تلاش کرده اند با تهدید، ارعاب و توطئه های مختلف، نظام اسلامی و امنیت آن را خدشه دار کنند اما حضور پرشور و غرور آفرین ملت ولایی، بصیر و غیور ایران بار دیگر دسیسه های شوم آنان را خنثی کرد و به همه جهانیان نشان دادند همچنان پای آرمان‌های حضرت امام (ره) ایستاده‌ و از فرمانده معظم کل قوا حمایت می‌کنند.

این گزارش حاکی است، به لطف و عنایت حضرت حق و به کوری چشم دشمنان در مراسم باشکوه ۲۲بهمن امسال حداقل بین ۲۰ تا۴۰ درصد در سراسر  کشور افزایش حضور مردم را شاهد بودیم و به شکرانه این حضور نماز شکر بجا می آوریم.

سردار " اشتری" در حاشیه راهپیمایی 22 بهمن در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس، گفت: انقلاب ما برخاسته از دل های مردم است و قطعا موفق خواهد بود و به کوری چشم‌دشمنان هر روز بر افتخارات این انقلاب و نظام افزوده خواهد شد.

وی ادامه داد: دشمنان به دنبال آن بودند تا انقلاب به 40 سالگی خود نرسد و در این مسیر تمام توطئه های عملیاتی و تبلیغاتی خود را بسیج کرده بودند اما امروز با هدایت مقام معظم رهبری(مدظله العالی) و حضور مردم، تمامی این دسیسه ها نقش برآب شد.  

فرمانده ناجا خاطرنشان کرد: دشمنان بر روی تک تک افراد حاضر در راهپیمایی تجزیه و تحلیل می کنند که خوشبختانه در سراسر کشور، راهپیمایی با نظم و امنیت کامل و با حضور خوب مردم برگزار شد.#


انتهاي خبر// پایگاه خبری پلیس ایران // News.police.ir


چاپ خبر