نسخه چاپي خبر :: سایت اطلاع رسانی نیروی انتظامی جهموری اسلامی ایران
News.police.ir

نسخه چاپي / ساعت و تاريخ مخابره خبر : 1397/11/23    14:7:0     کد خبر : 289543     ارسالی از :


نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1397/11/23      14:7:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:324شاهدانه هاي ميلياردي به بازار نرسيد


گروه استان ها- فارس- فرمانده انتظامي شهرستان "پاسارگاد" از توقيف 2 دستگاه وانت نيسان و كشف 4 هزار و 200 كيلوگرم شاهدانه قاچاق به ارزش يك ميليارد و 300 ميليون ریال خبر داد.

سرهنگ "محمد نیک بخت" در گفت و گو با خبرنگار پايگاه خبري پليس، اظهار كرد: در راستاي اجرای طرح مبارزه با قاچاق کالا، ماموران پليس آگاهی شهرستان پاسارگاد با ایجاد تور ایست و بازرسی در يك عمليات موفق پليسي به 2 دستگاه وانت نیسان حامل بار مشكوك و آن ها را براي بررسي بيشتر متوقف كردند.

وي با اشاره به اينكه در بازرسي از اين خودروها، 4 هزار و 200 كيلوگرم شاهدانه قاچاق کشف شد، عنوان داشت: در اين خصوص 2 نفر دستگير و تحويل مراجع قضائي شدند.

فرمانده انتظامي شهرستان "پاسارگاد" با بيان اينكه ارزش اين محموله ها برابر نظر كارشناسان، يك ميليارد و 300 ميليون ریال برآورد شده است، افزود: پليس با اقتدار كامل در حوزه مبارزه با قاچاق كالا در چارچوب قانون به منظور تحقق شعار سال و تامين سلامت و امنيت شهروندان با قانون شكنان برخورد خواهد كرد.#


انتهاي خبر// پایگاه خبری پلیس ایران // News.police.ir


چاپ خبر