نسخه چاپي خبر :: سایت اطلاع رسانی نیروی انتظامی جهموری اسلامی ایران
News.police.ir

نسخه چاپي / ساعت و تاريخ مخابره خبر : 1397/11/23    15:1:0     کد خبر : 289548     ارسالی از :


نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1397/11/23      15:1:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:134توقيف تریلر حامل 138 راس دام قاچاق


گروه استان ها- خراسان رضوی– رئيس پليس آگاهي استان از کشف 138 رأس گوسفند قاچاق و فاقد مجوز حمل به ارزش یک میلیارد و 400 میلیون ریال در مشهد خبر داد.

سرهنگ"حسین بیات مختاری"در گفت و گو با خبرنگار پايگاه خبري پليس در تشريح اين خبر گفت: مأموران پلیس آگاهی استان حین گشت زني هاي هدفمند در محور هاي مواصلاتی "مشهد"به يک دستگاه تریلر مشکوک و این خودرو را به منظور بررسي بيشتر متوقف کردند.

وي افزود: مأموران در بازرسي از اين خودرو 138 رأس گوسفند قاچاق که فاقد هرگونه مجوز اداره دامپزشکي و حمل بود را کشف کردند.

اين مقام انتظامي با اشاره به اينکه کارشناسان ارزش این محموله را یک میلیارد و 400 میلیون ريال برآورد کردند، اظهار داشت: در این زمینه 2 فرد سودجو دستگیر که پس از تشکیل پرونده مقدماتی به مراجع قضائی معرفی شدند.

رئيس پليس آگاهي استان خراسان رضوی در پايان خاطر نشان کرد: با توجه به اينكه بسياري از بيماري هاي خطرناك قابل سرايت به انسان و در واقع مشترك بين دام و انسان است و جابه جايي و نقل و انتقال اين گونه احشام بدون مجوز اداره بهداشت مي تواند سلامت شهروندان را به مخاطره بيندازد، از شهروندان خواست هرگونه اخبار و اطلاعات مربوط به قاچاق را با مرکز فوريت هاي پليسي 110 اطلاع رساني کنند.#


انتهاي خبر// پایگاه خبری پلیس ایران // News.police.ir


چاپ خبر