نسخه چاپي خبر :: سایت اطلاع رسانی نیروی انتظامی جهموری اسلامی ایران
News.police.ir

نسخه چاپي / ساعت و تاريخ مخابره خبر : 1397/11/24    20:21:0     کد خبر : 289599     ارسالی از :


نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1397/11/24      20:21:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:917پلیس، ایجاد امنیت اجتماعی و اخلاقی را توامان پیگیری می کند


گروه استان ها - کرمانشاه - رئیس سازمان عقیدتی سیاسی ناجا گفت: پلیس در کنار تامین امنیت اجتماعی به دنبال تامین امنیت اخلاقی در جامعه نیز است و هردو مورد را توامان در کنار یکدیگر دنبال می کند.

 

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، حجت الاسلام والمسلمین "سیدعلیرضا ادیانی" در دیدار با نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمانشاه، اظهار داشت: پلیس به عنوان یک نیروی انقلابی، پاسداری از دستاوردهای نظام و انقلاب اسلامی را وظیفه خود می داند.

وی ادامه داد: در دیدار اخیر فرماندهان و مسئولان ناجا با رهبر معظم انقلاب، ایشان خواستار تلاش برای رسیدن نیروی انتظامی به تراز انقلاب شدند که تمامی کارکنان و پرسنل ناجا نیز این موضوع را به صورت جدی دنبال می کنند.

حجت الاسلام والمسلمین ادیانی، توقع رهبری از نیروی انتظامی را مبارزه با بدحجابی دانستند که پلیس در این خصوص تمام توان خود را در عین رعایت حقوق شهروندی به کار خواهد گرفت.

رئیس سازمان عقیدتی سیاسی ناجا خاطرنشان کرد: پلیس خود را خدمتگزار مردم می داند و در برقراری امنیت اجتماعی و اخلاقی نیز بسیار جدی است و در این خصوص با کسی تعارف ندارد.

وی، یکی دیگر از برنامه های پلیس را برخورد جدی با پدیده قاچاق عنوان و تاکید کرد: به فرموده رهبر معظم انقلاب، آنهایی که در این مسیر قدم برمی دارند به این مردم و مملکت خیانت می کنند.

حجت الاسلام و المسلمین ادیانی گفت: فرمانده نیروی انتظامی به صورت جدی بر مبارزه با پدیده قاچاق تاکید کرده اند که در این راستا نیز از ابتدای سال جاری اقدامات خوبی صورت گرفته است.

رئیس سازمان عقیدتی سیاسی ناجا به راهپیمایی پرشور 22 بهمن اشاره و بیان کرد: مردم ولایی و با بصیرت کشور با زهم حماسه آفرین شدند و با حضور گرم و دشمن شکن خود، بار دیگر وفاداری شان را به انقلاب و نظام نشان دادند.

در ادامه این دیدار، آیت الله "مصطفی علما" اظهار داشت: امروز همه به اهمیت حضور و کار پلیس در جامعه واقف هستند و می دانند اگر یک روز نیروی انتظامی نباشد چه اتفاقی رخ می دهد.

وی با بیان اینکه نعمت امنیت را با هیچ چیز دیگر نمی توان مقایسه و تعویض کرد، گفت: خوشبختانه به برکت حضور نیروهای مسلح و خصوصا پلیس، کشورمان از امنیتی کم نظیر برخوردار است که باید از تلاش های مخلصانه و شبانه روزی ماموران انتظامی قدردانی کرد.

نماینده ولی فقیه در استان کرمانشاه با اشاره به اهمیت کار پلیس، افزود: امروز آحاد مختلف مردم به حضور نیروی انتظامی در جامعه دلخوش هستند و در سایه این امنیت به فعالیت روزمره خود می پردازند.

وی گفت: در این 40 سال، نیروی انتظامی در راستای اهداف انقلاب حرکت کرده و منشاء خدمات بسیاری بوده است هرچند دشمنان همواره سعی داشته اند که در کار ماموران خلل وارد کنند و اقدامات ارزشمند آنها را کمرنگ جلوه دهند اما همه مردم و مسئولان قدردان تلاش های پلیس هستند.

آیت الله علما در پایان ابراز امیدواری کرد: مسئولان تا زمانی که سر کار هستند بتوانند به مردم خدمت کرده و زمینه های رفاه و امنیت آحاد جامعه را فراهم کنند.*


انتهاي خبر// پایگاه خبری پلیس ایران // News.police.ir


چاپ خبر