نسخه چاپي خبر :: سایت اطلاع رسانی نیروی انتظامی جهموری اسلامی ایران
News.police.ir

نسخه چاپي / ساعت و تاريخ مخابره خبر : 1397/11/25    9:41:0     کد خبر : 289606     ارسالی از :


نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1397/11/25      9:41:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:679کشف سموم و کود شیمیایی خارجی در شهرستان البرز


گروه استان ها –قزوین- جانشین فرماندهی انتظامی استان از کشف 7 هزار و 200 بطری سموم و کود شیمیایی محلول قاچاق به ارزش 7 میلیارد و 200 میلیون ریال در شهرستان البرز خبر داد.

سرهنگ "مهدی حاجیان " در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس، در بیان جزئیات این خبر اظهار داشت: در پی کسب خبری از منابع و اقدامات اطلاعاتی و پلیسی ماموران شهرستان البرز با همکاری عوامل سازمان صنعت و معدن از انجام یک فقره معامله محموله قاچاق کودشیمیایی و سموم کشاورزی توسط افرادی در این شهرستان مطلع شدند.

وی افزود: با تحقیقات بیشتر ماموران و مراقبت های نا محسوس پلیسی ، ماموران با همکاری عوامل سازمان صنعت و معدن یک دستگاه کامیون مورد نظر را که حامل بار کود شیمیایی و سموم کشاورزی بوده در سطح شهر البرز شناسایی و متوقف کردند.

جانشین فرماندهی انتظامی استان اضافه کرد: ماموران در همین خصوص نیز 2 فرد را که قصد معامله و تحویل بار قاچاق را داشتند شناسایی و در یک اقدام ضربتی دستگیر و به همراه کامیون به مقر پلیس منتقل کردند.

این مقام انتظامی عنوان کرد: در بازرسی ماموران از کامیون 7 هزار و 200 بطری سموم و کود شیمیایی محلول خارجی قاچاق کشف شد.

سرهنگ حاجیان با اشاره به اینکه در این خصوص 2 نفر دستگیر و به مراجع قضائی معرفی شدند تصریح کرد: ارزش کالای مکشوفه برابر اعلام کارشناسان 7 میلیارد و 200 میلیون ریال برآورد شده است.#


انتهاي خبر// پایگاه خبری پلیس ایران // News.police.ir


چاپ خبر