نسخه چاپي خبر :: سایت اطلاع رسانی نیروی انتظامی جهموری اسلامی ایران
News.police.ir

نسخه چاپي / ساعت و تاريخ مخابره خبر : 1397/11/25    11:14:0     کد خبر : 289614     ارسالی از :


نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1397/11/25      11:14:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:837دستبند پليس بر دستان جاعل مدارک تحصیلی


گروه استان ها - غرب استان تهران - فرمانده انتظامي استان از شناسايي و دستگيري جاعل حرفه اي مدارک تحصیلی با 3 میلیارد و 850 میلیون ریال کلاهبرداری در شهرستان بهارستان خبر داد.

 

سردار "محسن خانچرلی" در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس، گفت: در پي دریافت اخبار و اطلاعاتی مبني بر جعل مدارک تحصیلی در شهرستان بهارستان موضوع به صورت ويژه در دستور کار پليس قرار گرفت.

اين مقام ارشد انتظامي افزود: کارآگاهان پليس، با انجام اقدامات فني و تخصصي، جاعل را شناسايي و پس از هماهنگي قضائي طي عملياتي غافلگيرانه وي را در آموزشگاهی در شهرستان بهارستان دستگير کردند.

سردار خانچرلی تصريح کرد: متهم در بازجویی های تخصصی پلیس و پس از روبه رو شدن با اسناد و مدارک به ناچار لب به اعتراف گشود و اذعان داشت که مدارک نحصیلی را با همدستی فردی دیگر جعل و به مبالغ بالا می فروخته است.

فرمانده انتظامي غرب استان تهران با اشاره به اینکه تاکنون 11 مدرک تحصیلی جعلی کشف و خریداران این مدارک نیز دستگیر شده اند، خاطرنشان کرد: متهمان پس از تشکيل پرونده تحویل مراجع قضائی شدند.

گفتنی است ارزش ریالی مدارک تحصیلی جعلی فروخته شده 3 میلیارد و 850 میلیون ریال برآورد شده است.#


انتهاي خبر// پایگاه خبری پلیس ایران // News.police.ir


چاپ خبر