نسخه چاپي خبر :: سایت اطلاع رسانی نیروی انتظامی جهموری اسلامی ایران
News.police.ir

نسخه چاپي / ساعت و تاريخ مخابره خبر : 1397/11/25    16:21:0     کد خبر : 289632     ارسالی از :


نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1397/11/25      16:21:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:725تشکیل قرارگاه مشترک مبارزه با قاچاق در نیروهای مسلح با محوریت ناجا


گروه ناجا - فرمانده مرزبانی ناجا با تأکید بر مبارزه با قاچاق در حوزه دریا، گفت: همکاری و تعامل با سایر ارگان های نیروهای مسلح در مأموریت ها؛ بسترساز امنیت پایدار در مرزها است که باید تشکیل قرارگاه مشترک مبارزه با قاچاق با محوریت نیروی انتظامی در دستور کار باشد.

 

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سردار "قاسم رضایی" در قرارگاه مبارزه و مقابله با قاچاق استان های ساحلی و دریایی جنوب کشور، اظهار داشت: ملت غیور ایران با حضور گسترده در راهپیمایی "22بهمن"، بار دیگر همبستگی خود را با آرمان های مقدس انقلاب اسلامی اعلام کردند و پاسخ محکمی به دشمنان و بدخواهان نظام انقلاب اسلامی دادند.

این مقام ارشد مرزبانی ناجا افزود: با مدیریت جهادی، میدانی و عملیاتی انجام شده در مرزها، مسئولان در تمامی سطوح مختلف مراتب قدردانی خود را از عملکرد شایسته مرزبانی اعلام کرده اند.

وی با اشاره به نقش مرزبانی در تأمین امنیت ملی، تصریح کرد: مرزبانی در سطح نیروهای مسلح، نقش مهمی در تأمین امنیت ملی ایفاء می‌کند که در واقع مرزبانان؛ سهامدار پاسداری از دستاوردهای انقلاب اسلامی هستند.

فرمانده مرزبانی ناجا با تأکید بر اهمیت مبارزه با قاچاق و ترددهای غیرمجاز در مرزها، خاطرنشان کرد: مبارزه جدی و جهادی با قاچاق، یک اولویت و تکلیف برای مرزبانی است که باید برای رسیدن به این مهم؛ اشراف اطلاعاتی و توان عملیاتی را افزایش دهیم تا بتوانیم در راستای وظایف ذاتی خود گام برداریم.

وی با اشاره به قاچاق احشام و انتقال لوله کشی سوخت به دریا، گفت: مبارزه با این گونه قاچاق‌ به طور ویژه در دستور کار مرزبانان است.

این مقام عالی مرزبانی کشور با بیان اینکه تمرکز قوا باید بر اساس هدف و مأموریت ها باشد، اظهار کرد: وظیفه اصلی مرزبانی کنترل ساحل و دریا است که در این راستا باید عملیات ها مدیریت شوند.

سردار رضایی در خاتمه گفت: همکاری و تعامل با سایر ارگان های نیروهای مسلح در مأموریت ها؛ بسترساز امنیت پایدار در مرزها است که باید تشکیل قرارگاه مشترک مبارزه با قاچاق با محوریت نیروی انتظامی در دستور کار باشد.#


انتهاي خبر// پایگاه خبری پلیس ایران // News.police.ir


چاپ خبر