نسخه چاپي خبر :: سایت اطلاع رسانی نیروی انتظامی جهموری اسلامی ایران
News.police.ir

نسخه چاپي / ساعت و تاريخ مخابره خبر : 1397/11/25    16:22:0     کد خبر : 289633     ارسالی از :


نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1397/11/25      16:22:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:931خانواده، مهم ترین نهاد اجتماعی و رکن اصلی جامعه انسانی


گروه ناجا_ فرمانده یگان های ویژه ناجا گفت: خانواده، نخستین و مهم ترین نهاد اجتماعی و رکن اصلی جامعه انسانی است که سرنوشت جامعه با آن پیوندی محکم دارد.

 

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سردار "حسن کرمی" در مراسم اختتامیه جشنواره چهل بهار تیپ ویژه تهران بزرگ که با حضور خانواده های معظم شهدا، جانبازان و بازنشستگان برگزار شد، ضمن تبریک دهه فجر، خانواده سالم را مبنای جامعه سالم دانست و اظهار داشت: خانواده، اولین و مهمترین جایگاه تربیتی بشر و ظهور عواطف انسانی و رکن جامعه است؛ کمرنگ شدن و تزلزل ارزش های اخلاقی در خانواده، به متزلزل شدن جامعه منجر می شود. 

وی افزود: خانواده به عنوان دژی استوار و نهادی مقدس است که بیشترین مسئولیت را در تعالی و تکامل وجودی انسان بر عهده دارد.

این مقام ارشد یگان ویژه ناجا گفت: خانواده ها سنگ صبور و پشتوانه کارکنان هستند و ما قدردان صبر، پایمردی، همدلی و همراهی شما خانواده های مکرم هستیم که همـواره با حمایت های معنوی خود، ما را در انجام ماموریت هایمان یاری مي كنيد.

سردار کرمی ادامه داد: اگر خانواده های صبور و ايثارگر کارکنان از ما ياري نکرده و همسران خود را حمايت نکنند ما در انجام بهينه ماموريت هاي خود دچار مشکل خواهيم شد.

وی با بیان اینکه دشمن با ابزار و شیوه ها مختلف، خانواده ایرانی را هدف قرار داده اند، گفت: چنانچه خانواده ها و مسئولان با بی توجهی از کنار این پدیده بگذرند، آسیب های جدی بر اساس خانواده ها وارد خواهد شد.

فرمانده یگان ویژه ناجا با تجلیل از برگزیدگان جشنواره چهل بهار، گفت: در نگاه اسلام هیچ بنایی نزد خداوند محبوب تر از خانواده نیست؛ در یک خانواده مطلوب اسلامی، مودت و رحمت بین اعضای آن برقرار و والدین با شور و اشتیاق به وظایف خود عمل می کنند.#


انتهاي خبر// پایگاه خبری پلیس ایران // News.police.ir


چاپ خبر