نسخه چاپي خبر :: سایت اطلاع رسانی نیروی انتظامی جهموری اسلامی ایران
News.police.ir

نسخه چاپي / ساعت و تاريخ مخابره خبر : 1397/11/25    14:19:0     کد خبر : 289641     ارسالی از :


نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1397/11/25      14:19:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:319اهتمام جدي پليس براي مبارزه با قاچاق مواد مخدر و كالا


گروه استان ها – خراسان رضوي – فرمانده نيروي انتظامي جمهوري اسلامي ايران درتربت جام بر ضرورت توجه و اهتمام جدي پليس براي تشدید مبارزه با قاچاق مواد مخدر و كالا تاكيد كرد.

به گزارش خبرنگار پايگاه خبري پليس، سردار "حسين اشتري " كه به استان خراسان رضوي سفر كرده است در بازديد از مناطق مرزي شرق كشور به كاركنان  پاسگاه انتظامي «نعتو »و «صالح آباد» خدا قوت گفت.

فرمانده نيروي انتظامي جمهوري اسلامي ايران در اين بازديد از تلاش های بی وقفه کارکنان انتظامی پاسگاه نعتو و صالح آباد در راستای برقراری امنیت و مقابله و مبارزه با قاچاق مواد مخدر و كالا تقدیر و تشکر کرد.

سردار اشتري گفت:مبارزه با قاچاق مواد مخدر و كالا از محورهاي اصلي ماموريت هاي نيروي انتظامي است و پليس اهتمام جدي در اين رابطه دارد.

وي خاطر نشان كرد: كاركنان نيروي انتظامي در راستاي منويات مقام معظم رهبري بايد روز به روز  با روحيه جهادي و انقلابي حضور موثرتر و كارآمدتري داشته باشند  و با تمام توان و كمترين هزينه ، ماموريت هاي محوله را به سرانجام برسانند كه البته نقش فرماندهان در اين عرصه بسيار حساس و مهم است.

فرمانده نيروي انتظامي جمهوري اسلامي ايران در اين بازديد، نظم و امنيت مناطق شرق كشور را مرهون تلاش و مجاهدت كاركنان خدوم و زحمتكش پليس خراسان رضوي ، جان بركفان مرزباني  و تعامل آگاهانه شهروندان فهيم و قانون مدار و مرزنشينان غيور دانست و با كاركنان پاسگاه انتظامي نعتو و صالح آباد از نزديك ديدار و گفت وگو كرد.#


انتهاي خبر// پایگاه خبری پلیس ایران // News.police.ir


چاپ خبر