نسخه چاپي خبر :: سایت اطلاع رسانی نیروی انتظامی جهموری اسلامی ایران
News.police.ir

نسخه چاپي / ساعت و تاريخ مخابره خبر : 1397/11/27    9:41:0     کد خبر : 289648     ارسالی از :


نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1397/11/27      9:41:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:361کشف کالای قاچاق ميلياردي درفیروزآباد


گروه استان ها- فارس- فرمانده انتظامی استان از توقيف 2 دستگاه سواري لندكروز و کشف انواع کالای قاچاق به ارزش 11 میلیارد و 998 میلیون ریال در شهرستان "فيروزآباد"خبر داد.

سردار "احمدعلي گودرزي" در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس، بيان كرد: در راستاي طرح مبارزه با قاچاق كالا و ارز، ماموران انتظامی شهرستان "فيروزآباد" در محور "عسلویه" به سمت "فیروزآباد"  به 2 دستگاه سواري لندكروز مشكوك شده و آن ها را براي بررسي بيشتر متوقف كردند.

فرمانده انتظامی استان فارس بابيان اينكه ماموران موفق شدند در بازرسي از اين خودروها، 2 هزار و 855 عدد سوزن انژکتور، رینگ و پيستون خودرو، گایت سوپاپ، درجه باک، سنسور پمپ بنزین و سوخت، شافت پمپ و گایت سوپاپ كشف كنند، تصريح كرد: در اين خصوص 2 قاچاقچي دستگير و تحويل مراجع قضائي شدند.

سردارگودرزي، با اشاره به اينكه برابر نظر كارشناسان ارزش اموال مكشوفه، 11 ميليارد و 998 ميليون ريال برآورد شده است از شهروندان خواست با توجه به اينكه ورود كالاي قاچاق موجب ركود توليد داخلي و كاهش سرمايه گذاري و در نتيجه افزايش بيكاري مي شود هرگونه اخبار و اطلاعات در خصوص کالای قاچاق را بلافاصله با مرکز فوریت های پلیسی110 در میان بگذارند.#


انتهاي خبر// پایگاه خبری پلیس ایران // News.police.ir


چاپ خبر