نسخه چاپي خبر :: سایت اطلاع رسانی نیروی انتظامی جهموری اسلامی ایران
News.police.ir

نسخه چاپي / ساعت و تاريخ مخابره خبر : 1397/11/27    10:23:0     کد خبر : 289652     ارسالی از :


نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1397/11/27      10:23:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:379اعتراف سارق موتور های کولر در شاهین شهر


گروه استان ها_ اصفهان _ فرمانده انتظامي شهرستان شاهين شهر و ميمه از دستگيري سارق موتوركولرهای آبي از پشت بام منازل شهروندان خبر داد.

"سرهنگ حسين بساطي" با اعلام اين خبر به خبرنگار پایگاه خبری پلیس گفت: مأموران پليس آگاهي فرماندهی انتظامی شهرستان شاهین شهر و میمه در پی وقوع چندین فقره سرقت موتورکولرهای آبی از پشت بام شهروندان موضوع را به صورت ویژه در دستور کار خود قرار دادند.

وی افزود: ماموران پس از انجام تحقیقات گسترده و به کارگیری یک سری اقدامات تخصصی و پلیسی سرانجام موفق شدند عامل این سرقت را شناسایی و طی یک عملیات ضربتی حین سرقت موتورکولر در پشت بام یکی از منازل دستگیر کنند.

فرمانده انتظامي شهرستان شاهين شهر و ميمه بیان کرد: سارق پس از دستگيري در تحقیقات صورت گرفته صراحتاً به 35 فقره سرقت موتورهای كولر شهروندان اعتراف و از فروش اموال مسروقه به 2 مالخر خبر داد كه آنها نیز شناسایی و دستگیر شدند.

سرهنگ بساطی از کشف 21 عدد موتور كولر مسروقه از مالخران دستگیر شده خبر داد و گفت: در اين رابطه هر 3 متهم با تشكيل پرونده به مراجع قضائي معرفي شدند.#


انتهاي خبر// پایگاه خبری پلیس ایران // News.police.ir


چاپ خبر