نسخه چاپي خبر :: سایت اطلاع رسانی نیروی انتظامی جهموری اسلامی ایران
News.police.ir

نسخه چاپي / ساعت و تاريخ مخابره خبر : 1397/12/1    16:5:0     کد خبر : 289901     ارسالی از :


نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1397/12/1      16:5:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:303هیچ وقت احساس ترس نکردم


گروه اجتماعی - سرباز نمونه "محمد زاهدی طبس" با اشاره به تهدیدات دشمن و اهمیت هوشیاری عوامل انتظامی به خصوص در مناطق مرزی گفت: «از زمانی که لباس مقدس سربازی را پوشیدم هیچ وقت احساس ترس نکرده ام».

سرباز وظیفه "محمد زاهدی طبس" در مصاحبه با خبرنگار سایت خبری پلیس گفت: «خدمتی مقدس است که در آن احساس مسئولیت انسان نسبت به مردم جامعه و شهروندان زیاد باشد و هدف از انجام وظیفه رضای خداوند باشد».

وي افزود: «بنده با محوريت سرباز، دفاع، امنيت و اقتدار ملي به عنوان سرباز نمونه انتخاب شدم و در طول مدت خدمتم در بیش از چهار ماموریت کشف موادمخدر از سوداگران مرگ بصورت داوطلبانه حضور فعال داشته‌ام و در جهت دفاع از مرزهای جمهوری اسلامی ایران هرگز از چیزی هراس نداشتم».

سرباز نمونه زاهدی با بیان اين كه خدمت مقدس سربازي بستری مناسب برای تقویت اعتماد به نفس و آمادگی جسمانی جوانان است ادامه داد: «من توانستم از ظرفیت خوب خدمت در نیروی انتظامی در جهت آمادگی جسمانی و احساس نشاط و سرزندگی استفاده کنم».

وی با بیان این که فرصت سربازی باعث شده است کسلی و بی تحرکی دوران تحصیل برایش از بین برود؛ افزود: «سربازی باعث شد درس هاي سازنده اي براي آينده خود بگيرم و در ماموريت هاي محوله نيز با سعي و تلاش زياد و همكاري با ديگر پرسنل و همکاران موفقيت هاي برجسته اي در زمينه برخورد با قاچاقچیان سوخت و مواد مخدر به دست آورده ام».

وی خاطرنشان کرد: «با هوشیاری کامل هنگام نگهبانی از پاسگاه در نیمه های شب متوجه شدم شخصی متجاوز قصد ورود به محدوده نظامی و عبور از سیم‌های خاردار را دارد که بلافاصله او را متوقف و از ورودش به پاسگاه جلوگیری کردم».

اين سرباز نمونه فرماندهی انتظامی شهرستان سربیشه خاطر نشان كرد: «سربازان می توانند با اقداماتی از قبیل رنگ آمیزی،کاشت درخت و گل و گیاه و... محیطی خوشایندتر برای خدمت خود فراهم کنند».

سرباز وظيفه زاهدی در پايان با تشكر از فرمانده پاسگاه "حسین آباد غیناب" شهرستان سربیشه که نقش ویژه‌ای در طول خدمت وی داشته است افزود: «تشویق های این فرمانده باعث تقویت حس مسئولیت پذیری و انضباط در من شده است».

 وی در ادامه تصریح کرد: «به تمامی هم خدمتی‌هایم توصیه می‌کنم در همه کارها و وظایف شان صبر و استقامت و تقوای الهی پیشه کنند و به حرف های پدر، مادر و بزرگترشان گوش کنند تا همیشه سربلند و موفق باشند».

 


انتهاي خبر// پایگاه خبری پلیس ایران // News.police.ir


چاپ خبر