نسخه چاپي خبر :: سایت اطلاع رسانی نیروی انتظامی جهموری اسلامی ایران
News.police.ir

نسخه چاپي / ساعت و تاريخ مخابره خبر : 1397/12/5    11:30:0     کد خبر : 290011     ارسالی از :


نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1397/12/5      11:30:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:215جاساز 40 میلیاردی پودر و کپسول بدنسازی و 260 کیلو مواد مخدر در یک کامیون


گروه استان ها –هرمزگان - فرمانده انتظامی استان از کشف 40 میلیارد ریال پودر و کپسول بدنسازی قاچاق و 260 کیلو مواد مخدر از یک کامیون خبر داد.

 

سردار"عزیزاله ملکی" در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس ،گفت : ماموران انتظامی پلیس مبارزه با مواد مخدر استان هرمزگان در اجرای طرح های مقابله با قاچاق موادمخدر و برخورد با سوداگران مرگ، شب گذشته حین گشت زنی در محور اصلی حاجی آباد به سیرجان به یک دستگاه کامیون مشکوک شده و دستور ایست صادر کردند.

وی افزود : ماموران در بازرسی دقیق از این خودرو 160کیلوگرم تریاک، 100 کیلوگرم حشیش  ، یک تن و 272 کیلو پودر و 331 هزار عدد کپسول بدنسازی قاچاق که به طرز ماهرانه ای در پوشش لوله و اتصالات در کانتینر جاسازی شده بود، کشف کردند.

فرمانده انتظامی استان هرمزگان اظهارداشت : در این رابطه 2 نفر دستگیر و با تشکیل پرونده به مرجع قضائی معرفی شدند.

سردار ملکی ، ضمن قدردانی از همکاری خوب مردم با پلیس در شناسایی و کشف جرایم و دستگیری مجرمان، خطاب به افراد فرصت طلب و قانون شکن گفت: با توجه به حضور و اشرافیت پلیس در جای جای نقاط استان و افزایش ضریب هوشیاری و تجارب پلیس در شناسایی و کشف جرایم، از این پس مجرمان و متهمان در امان نخواهند بود و با آنها با قاطعیت برخورد می شود.#


انتهاي خبر// پایگاه خبری پلیس ایران // News.police.ir


چاپ خبر